Internetas sparčiai plečiasi
Įvairenybės
Sekmadienis, 05 Balandis 2009 10:17
Kompanijos „Netcraft“ ir „Symantec“ pasidalino kai kurias skaičiais apie interneto būklę šiuo metu.
Pirmiausia, nežiūrint į pasaulinę ekonominę krizę, internete pastebimas augimas visuose segmentuose. Tai galima pasakyti  ne tik apie interneto naudotojus ir tinklapius, bet taip pat ir apie spamą ir platinamas grėsmes.
„Netcraft“ duomenimis 2009 metų kovo pabaigoje buvo užfiksuota 224 749 695 užregistruotų tinklapių, tai 9 milijonais daugiau, negu šių metų vasarį. Didžiausias augimas užfiksuotas pas Kinijos tinklaraščių paslaugų tiekėją „QQ“, kurio tinklaraščių kiekis padidėjo 8,9 milijonais, o pas „Google“ jų kiekis sumažėjo 2,6 milijonais.
Taip padidėjo ir kenkėjiškų programų kiekis. Elektroninių laiškų su virusais kiekis buvo 1 iš 284,4, tai daugiau nei praeitą mėnesį, bet žymiai mažiau 2005 metais užregistruoto rekordo, kai 1 iš 12,5 laiškų buvo su virusu. Fišingo atakų elektroniniuose laiškuose kiekis buvo 1 iš 284,6.
Padidėjo ir spamo elektroniniuose laiškuose iki 75,7%, tai 2,4% daugiau nei praeitą mėnesį. Aukščiausias spamo lygis užfiksuotas Honkonge – 88,7%. Rekordas buvo užfiksuotas 2005 metais – 90%.
Ženkliai suprastėjo situacija su kenkėjišką programinę įrangą ir virusus platinančiais tinklapiais. Kasdien fiksuojama apie 202 naujus šnipinėjimo programas platinančius tinklapius ir 2595 virusus platinančius tinklapius. Vidutiniškai per dieną užregistruojama 2797 kenkėjiškų tinklapių, tai 197,2% daugiau nei vasarį.

Parengė: redakcija
Šaltinis: tgdaily.com

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas išmanėja: dabar galite kreiptis į skyrybų advokatą ir internetu (2020-03-25)

  Skyrybų centras21 amžiuje tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje skyrybos nėra labai didelė naujiena. Žmonės kuria šeimas, tačiau maždaug kas antra griūva dėl pačių įvairiausių priežasčių. Skyrybos pačios jau iš savęs yra nemalonus procesas, kurio nenori niekas, bet jeigu taip gyvenime nutinka, kad jis yra būtinas, tai tokiu atveju geriausias sprendimas yra kreiptis į skyrybų advokatus ir neskaudinti savęs dar labiau tęsiant santuoką su žmogumi, su kuriuo jaučiamasi nelaimingu.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed