Kaune atidarytas „Microsoft“ inovacijų centras
Įvairenybės
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 12:01
Balandžio 29 dieną Kaune duris atvėrė „Microsoft“ inovacijų centras. Kauno Mokslo ir technologijų parke „Technopolis" įsikūrusiame centre bus vykdomos studentams, mokslo įstaigoms, pradedančiajam verslui skirtos tyrimų programos. Atidaromą „Microsoft“ inovacijų centrą ir trečią kartą Vilniuje rengiamą konferenciją „Inovacijų diena“ sujungė vaizdo tiltas.
„Inovacijos yra šalies ūkio konkurencingumo tarptautinėje rinkoje pamatas. Investicijos į jas kreipiamos ten, kur esama aukštos kvalifikacijos specialistų, geros sąlygos bendram mokslo ir verslo atstovų darbui. Inovacijų centras taps vieta, kur susitinka technologijos ir inovacijos“, - konferencijoje susirinkusiems viešojo, verslo ir akademinio sektorių atstovams centrą pristatė informacinių technologijų bendrovės „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas.
Drauge su partneriais ir akademinėmis institucijomis „Microsoft“ inovacijų centre bus vykdomi tiriamieji bei taikomieji IT projektai. Jie padės gilinti žinias ir tobulinti įgūdžius informacinių technologijų studentams. Tiesioginės investicijos į „Microsoft“ inovacijų centrą Kaune per artimiausius tris metus sieks daugiau nei pusę milijono litų.
„Valstybės, verslo ir akademinio sektorių bendradarbiavimas plėtojant inovacijas ir pritraukiant investicijas į jas itin svarbus. Valstybė privalo turėti nuoseklią inovacijų politiką, tuo tarpu mokslas ir verslas – remdamasis ja bendru darbu stiprinti savo ir valstybės konkurencingumą“, - teigė Žinių ekonomikos forumo tarybos pirmininkas Kęstutis Jasiūnas.
Tarp „Microsoft“ inovacijų centro įgyvendinamų projektų – ir pradedančiojo verslo skatinimas pagal „BizSpark“ programą aprūpinant jį būtiniausiais resursais. Verslininkams teikiama pagalba programine įranga, jos aptarnavimu, dalyvavimas „BizSpark“ programoje padeda tapti „Microsoft“ ekosistemos dalimi ir sulaukti potencialių investuotų, partnerių bei klientų dėmesio.
Informacinių technologijų bendrovės „Microsoft“ inovacijų centruose visame pasaulyje šiuo metu dirba daugiau nei 850 tyrėjų, besigilinančių į 55 tyrimų sritis.
Agentūros „Eurostat“ duomenimis, didžiausią dalį bendrojo vidaus produkto (BVP) inovacijoms Europos Sąjungoje (ES) skiria Švedija (3,7 proc.), Suomija (3,4 proc.) ir Austrija (2,51 proc.). Lietuvai pagal inovacijoms skiriamą BVP dalį šiuo metu tenka dvidešimtoji vieta tarp 27 ES narių (0,8 proc.).

Apie „Inovacijų dieną“

Kasmetinėje Žinių ekonomikos forumo kartu su bendrove „Microsoft Lietuva“ organizuojamoje tarptautinėje konferencijoje „Inovacijų diena“ siekiama apžvelgti inovacijų situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, įvertinti esamus šalies pasiekimus bei kryptis, kuriomis būtų tikslinga vystyti į inovacijų skatinimą nukreiptus veiksmus.

Šaltinis: infolaukas.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas išmanėja: dabar galite kreiptis į skyrybų advokatą ir internetu (2020-03-25)

  Skyrybų centras21 amžiuje tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje skyrybos nėra labai didelė naujiena. Žmonės kuria šeimas, tačiau maždaug kas antra griūva dėl pačių įvairiausių priežasčių. Skyrybos pačios jau iš savęs yra nemalonus procesas, kurio nenori niekas, bet jeigu taip gyvenime nutinka, kad jis yra būtinas, tai tokiu atveju geriausias sprendimas yra kreiptis į skyrybų advokatus ir neskaudinti savęs dar labiau tęsiant santuoką su žmogumi, su kuriuo jaučiamasi nelaimingu.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed