Pristatytas elektrinis „Mercedes AMG SLS E-Cell“
Įvairenybės
Trečiadienis, 23 Birželis 2010 16:05
Praeitais metais „Mercedes-Benz“ pristatydami superautomobilį SLS užsiminė, kad planuoja pagaminti ir vien elektra varomą automobilio versiją. Ir štai dabar gamintojas atskleidė „SLS E–Cell“ prototipą.

„Mercedes-Benz AMG SLS E–Cell“ prototipe sumontuoti keturi elektriniai varikliai. Kiekvienas iš jų pajungtas prie vieno iš keturių ratų, bet ne sumontuotas pačiame rate. „Mercedes“ teigia, kad šis sprendimas leidžia sumažinti rato svorį ir taip pasiekti geras valdymo charakteristikas. Visi varikliai kartu pasiekia 526 AG ir 880 Nm sukimo momentą. Maksimalus sukimo momentas pasiekiamas vos užvedus automobilį.

„Mercedes“ teigia, kad automobilis iki 100 km/val. įsibegėja per maždaug 4 sek.

400 voltų ličio jonų vandeniu aušinami akumuliatorių blokai sumontuoti automobilio priekyje, centriniame tunelyje ir automobilio gale. Akumuliatorių masei sudarant didelę dalį mašinos svorio, išdėsčius juos visame automobilyje, pasiekiamas geras svorio pasiskirstymas ir žemas svorio centras.

Automobilyje veikia stabdžių regeneracijos sistema, kuri stabdant krauna akumuliatorius. „Mercedes“ nepateikia skaičių, kokį atstumą gali nuvažiuoti automobilis vienu krovimu ir kiek trunka iki galo įkrauti akumuliatorius.

Automobilio eksterjere pastebimi keli pakeitimai. Kitokio dizaino priekinės grotelės, oro paėmimo angos, reguliuojamas priekinis difuzorius. Gale – naujo dizaino difuzorius ir jokių išmetimo angų.

Viduje – kitoks prietaisų skydelis, kuriame pateikiama informacija apie greitį, įkrovimą ir baterijų resursą. Centrinėje konsolėje esantis ekranas rodo ne tik garso sistemos ir navigacijos informaciją, bet ir schemą, kaip dirba keturi elektriniai varikliai.

„Mercedes“ neišduoda, kada planuoja pradėti gaminti šį automobilį. Spėjame, kad pirmi ribotos serijos automobiliai pasirodys ne anksčiau kaip 2013 metais.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed