Įvairenybės
Japonas nubėgo 21 km tam, kad pagerbtų Styvą Džobsą
Įvairenybės
Pirmadienis, 05 Rugsėjis 2011 00:20

Tokijuje gyvenantis dvidešimt vienerių metų Džozefas Teimas (Joseph Tame) sugalvojo itin originalų būdą kaip padėkoti Styvui Džobsui (Steve Jobs) už visą darbą, kurį jis atliko būdamas „Apple“ kompanijos vadovo poste. D. Teimas nubėgo 21 km distanciją Tokijo mieste, o jo įveiktas maršrutas, pažiūrėjus į palydovinę nuotrauką yra panašus į „Apple“ logotipą.

 
10 Jobso įsakymų
Įvairenybės
Trečiadienis, 31 Rugpjūtis 2011 17:41

Vienas bendrovės „Apple“ steigėjų Steve'as Jobsas pagrįstai laikomas verslo pasaulio legenda.  Gali būti, kad jo ir „Apple“ sėkmės paslaptis – 10 Jobso įsakymų, kurių jis laikėsi pats ir vertė laikytis kitus.

Svetainės „Cultofmac.com" redaktorius Leanderis Kahney, trijų knygų apie su „Apple“ produktais siejamą subkultūrą autorius, pristatė 10 principų, kuriais vadovavosi ir tebesivadovauja Steve'as Jobsas savo versle.

 
Moteris, sumokėjusi 440 litų už „iPad“, gavo „iPliauską“
Įvairenybės
Trečiadienis, 31 Rugpjūtis 2011 17:27

Moteris, apsidžiaugusi, kad pigiai nusipirks planšetinį kompiuterį „iPad“, tik grįžusi namo suprato, kad pakuotėje ne jos išsvajotas įrenginys.

Ashley McDowell (22 m.) „iPad“ už 440 litų įsigijo „McDonaldo“ stovėjimo aikštelėje, rašo „Daily Mail“.

 
„Facebook“ išleido per 40 tūkst. dolerių premijoms už surastas saugumo spragas
Įvairenybės
Trečiadienis, 31 Rugpjūtis 2011 09:04

Socialinis tinklas „Facebook“ sumokėjo per 40 tūkst. dolerių (95,6 tūkst. Lt) premijų programuotojams, kurie jo sistemoje rado saugumo spragų. Už vieną saugumo skylę buvo išmokamos nuo 500 iki 5 tūkst. dolerių premijos, atsižvelgiant į problemos rimtumą.

 
Elektroninės knygos nuo šiol ir su garso efektais
Įvairenybės
Trečiadienis, 31 Rugpjūtis 2011 08:55

Mėgstate skaitant knyga įsijungti muziką? O gal vaizduotė neleidžia girdėti garsų, kai įsiskaitote istoriją? Nuo šios nusipirkę knygą, galėsite ne tik akimis lakstyti po raidžių pilnas eilutes, bet ir klausytis muzikos garsų.

 
Artėja septintoji „Tyrėjų naktis"
Įvairenybės
Antradienis, 30 Rugpjūtis 2011 12:20

Rugsėjo 23 dieną, temstant, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Molėtuose ir kituose mažesniuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose traukos centrais taps mokslo laboratorijos bei tyrimų centrai.

Tyrėjų naktyje Lietuvos mokslininkai visiems norintiems – nuo vaikų iki senjorų – atvers duris į erdves, kurios paprastai nėra prieinamos plačiajai visuomenei.

 
Įsilaužta į „Nokia“ programuotojų bendruomenės svetainę
Įvairenybės
Antradienis, 30 Rugpjūtis 2011 07:43

Programišiai įsilaužė į „Nokia“ programuotojų bendruomenės tinklalapį ir galimai pasisavino jo narių asmeninę informaciją.

Kompanija laikinai uždarė svetainę, kurioje veikė programuotojų forumas, įspėdama juos, kad atakos metu programišiai galėjo pavogti jų asmeninius duomenis – vardus, gimimo datas, el. pašto adresus ir kt.

 
Steve‘o Jobso įpėdinis Timas Cookas žada, kad „Apple“ nesikeis
Įvairenybės
Pirmadienis, 29 Rugpjūtis 2011 00:57

Naujasis technologijų milžinės „Apple“ vadovas Timas Cookas tikina, kad ir pasitraukus Steve‘ui Jobsui kompanija liks tokia pati.

Praėjus dienai po to, kai S.Jobsas pranešė paliekąs vadovo postą, jo vietą užėmęs T.Cookas savo komandai išplatino el. laišką, kuriame teigia esąs įsitikinęs, kad „mūsų geriausi metai dar laukia priešaky“, praneša Telegraph.co.uk.

 
„PayPal“ įkūrėjas investuoja į plaukiojančią salą, kurioje negalios jokie įstatymai
Įvairenybės
Pirmadienis, 29 Rugpjūtis 2011 00:51

Milijardierius internetinės mokėjimų tarnybos „PayPal“ įkūrėjas ir investuotojas Peteris Thielas nusprendė investuoti 1,25 mln. dolerių (3 mln. Lt) į plaukiojančią dirbtinę salą, kuri nepriklausys jokiai valstybei ir kurioje negalios jokie įstatymai.

Šios salos idėja kilo buvusiam „Google“ darbuotojui Patri Friedmanui. Anot jo, tarptautiniuose vandenyse plaukiojančioje dirbtinėje saloje galėtų gyventi 270 žmonių, tačiau vėliau ji būtų išplėsta ir į ją galėtų atsikelti žymiai daugiau žmonių, rašo Telegraph.co.uk.

 
Įsimintiniausios Steve‘o Jobso citatos
Įvairenybės
Pirmadienis, 29 Rugpjūtis 2011 00:47

„Apple“ įkūrėjas ir ilgametis vadovas Steve‘as Jobsas visuomet buvo ne tik pamišęs dėl technologijų, bet ir tiesmukas pašnekovas. Jis nebijojo pasakyti tai, ką galvoja.

Tinklalapis Gizmodo.com siūlo prisiminti labiausiai įsiminusias S.Jobso citatas.

 
Įsimintiniausi Steve‘o Jobso karjeros momentai (video)
Įvairenybės
Penktadienis, 26 Rugpjūtis 2011 09:40

„Apple“ vienas įkūrėjų ir ilgametis vadovas Steve‘as Jobsas paliko gilų įspaudą technologijų istorijoje.

Jo karjeroje buvo ir pakilimų, ir nuopuolių.

 
Steve‘as Jobsas: tobulybės siekiantis pedantiškas genijus
Įvairenybės
Penktadienis, 26 Rugpjūtis 2011 09:29

Technologijų milžinės „Apple“ vienas įkūrėjų ir buvęs ilgametis vadovas Steve‘as Jobsas jau dabar vadinamas legenda. Nors asmeniniame gyvenime jam teko patirti karčių išgyvenimų, tai nesutrukdė prikelti ant bankroto ribos atsidūrusios kompanijos ir paversti ją viena vertingiausių bendrovių pasaulyje.

 
Naujasis „Apple“ vadovas Timas Cookas – kas jis?
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 25 Rugpjūtis 2011 15:41

Steve Jobsas, generalinis „Apple“ korporacijos direktorius, užleidžia savo vietą Timui Cookui.

Timo Cooko darbo diena prasideda nuo 4.30 valandų ryto.

 
Steve'as Jobsas palieka „Apple“ vadovo postą
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 25 Rugpjūtis 2011 11:45

Vienas iš kompanijos „Apple“ įkūrėjų Steve'as Jobsas, pavertęs šią įmonę tuo, kuo ji yra dabar, nusprendė palikti bendrovės vadovo postą, skelbia „Reuters“.

Savo laiške darbuotojams S.Jobsas rašė: „Aš visada sakiau, kad jei ateis tas laikas, kai negalėsiu vykdyti savo įsipareigojimų ir nepateisinsiu lūkesčių kaip generalinis direktorius, pirmas pranešiu jums apie tai.

 
„Google“ sumokės 500 milijonų dolerių už nelegalių vaistinių reklamą
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 25 Rugpjūtis 2011 08:35

Kompanija „Google“ sumokės 500 milijonų dolerių už nelegalių vaistinių reklamą.

Bendrovė buvo apkaltinta tuo, kad jos „AdWords“ reklamos sistemos pagalba savo paslaugas vartotojams siūlė nelegalios Kanados internetinės vaistinės, pardavinėjusius JAV gyventojams vaistus be recepto.

 
Nuotaikinga antireklama nukreipta prieš "Gmail" (video)
Įvairenybės
Trečiadienis, 24 Rugpjūtis 2011 17:03

Pavadinta "You've got fail" ši antireklama nukreipta prieš vieną populiariausių pasaulio pašto tarnybų "Gmail". Reklama akivaizdžiai nukreipta prieš stiprėjančias vartotojų duomenų apsaugos nuotaikas ir interneto vartotojų nepasitenkinimą, kai jų privatūs duomenys tampa vos ne korporacijų nuosavybe.

 
„Apple“ mokys žmones dainuoti
Įvairenybės
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2011 08:35

Kompanijos „Apple“ grotuvai „iPod“ ir išmanieji telefonai „iPhone“ ateityje, galbūt, mokys žmones dainuoti jų mėgstamas dainas.

„Apple“ užregistravo patentą, kuris paverstų šiuos įrenginius mobiliaisiais karaokė automatais, praneša Telegraph.co.uk. Vartotojai galės pasirinkti mėgstamiausias dainas, kurias norėtų išmokti dainuoti, ir ekrane matys jų žodžius.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed