„Samsung“ reklamų tikslas – tapti didžiausia „Apple“ prieše? (video)
Įvairenybės
Antradienis, 07 Vasaris 2012 00:04

„Samsung“ toliau reklamomis stiprina savo, kaip didžiausios „Apple“ priešės, įvaizdį. Milžinišką auditoriją pritraukiančioms amerikietiškojo futbolo Didžiosios taurės rungtynėms kompanija išleido dar vieną šmaikščią reklamą, kurioje pašiepiami „Apple“ gerbėjai.

Nuo ankstesnių tokio pobūdžio reklamų ši skiriasi tuo, kad Pietų Korėjos elektronikos milžinė reklamuoja nebe savo išmaniuosius telefonus, o telefono ir planšetės hibridą „Samsung Galaxy Note“. Jis turi 5,3 colio įstrižainės ekraną, kuris fiksuoja ne tik pirštų, bet ir specialaus rašiklio prisilietimus, taigi įrenginiu patogu žymėti pastabas, rašyti ranka ar piešti.

Reklamoje, pavadinimu „Thing Called Love“ (liet. dalykas, vadinamas meile), kaip jau įprasta, šaipomasi iš „Apple“ gerbėjų, kurie šiai kompanijai vos paskelbus apie planus išleisti naują įrenginį įsikuria šalia jos parduotuvių ir laukia jo išleidimo. Šįkart jie laukdami eilėje šalia parduotuvės esą negali pasižiūrėti futbolo rungtynių.

Tuomet prieina žmogus, turintis „Samsung Galaxy Note“, ir pademonstruoja įrenginio galimybes „Apple“ fanams.

Vienai eilėje laukusių merginų pastebėjus, kad ji „nebežino, kuo tikėti“, pradeda skambėti grupės „The Darkness“ daina „I Believe In A Thing Called Love“ (liet. aš tikiu dalyku, vadinamu meile). Ir prasideda pašėlęs paradas...

Siūlome pasižiūrėti:Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed