„Samsung“ reklamų tikslas – tapti didžiausia „Apple“ prieše? (video)
Įvairenybės
Antradienis, 07 Vasaris 2012 00:04

„Samsung“ toliau reklamomis stiprina savo, kaip didžiausios „Apple“ priešės, įvaizdį. Milžinišką auditoriją pritraukiančioms amerikietiškojo futbolo Didžiosios taurės rungtynėms kompanija išleido dar vieną šmaikščią reklamą, kurioje pašiepiami „Apple“ gerbėjai.

Nuo ankstesnių tokio pobūdžio reklamų ši skiriasi tuo, kad Pietų Korėjos elektronikos milžinė reklamuoja nebe savo išmaniuosius telefonus, o telefono ir planšetės hibridą „Samsung Galaxy Note“. Jis turi 5,3 colio įstrižainės ekraną, kuris fiksuoja ne tik pirštų, bet ir specialaus rašiklio prisilietimus, taigi įrenginiu patogu žymėti pastabas, rašyti ranka ar piešti.

Reklamoje, pavadinimu „Thing Called Love“ (liet. dalykas, vadinamas meile), kaip jau įprasta, šaipomasi iš „Apple“ gerbėjų, kurie šiai kompanijai vos paskelbus apie planus išleisti naują įrenginį įsikuria šalia jos parduotuvių ir laukia jo išleidimo. Šįkart jie laukdami eilėje šalia parduotuvės esą negali pasižiūrėti futbolo rungtynių.

Tuomet prieina žmogus, turintis „Samsung Galaxy Note“, ir pademonstruoja įrenginio galimybes „Apple“ fanams.

Vienai eilėje laukusių merginų pastebėjus, kad ji „nebežino, kuo tikėti“, pradeda skambėti grupės „The Darkness“ daina „I Believe In A Thing Called Love“ (liet. aš tikiu dalyku, vadinamu meile). Ir prasideda pašėlęs paradas...

Siūlome pasižiūrėti:Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed