Šiemet sulauksim Dead Rising 2
Žaidimai
Pirmadienis, 01 Vasaris 2010 16:58
Prieš tai, kai kokia nors tradicinė apokalipsė iš žemės masiškai kelia zombius ėsti gyvų žmonių, paprastai nebūna jokių įspėjimų. Tačiau Capcom žaidimų leidėjai jau trimituoja pavojaus trimitais, skelbdami būsimą civilizacijos pabaigą. Šiandien kompanija oficialiai paskelbė, kad šiemet sulauksime naujo siaubo/veiksmo/nuotykių žaidimo Dead Rising 2.

Anksčiau Capcom tik užsiminė investuotojams, kad Dead Rising 2 bus vienas iš didžiausių kompanijos hitų jos fiskaliniuose metuose, kurie prasideda 2010 metų balandžio 1 dieną ir baigiasi 2011 metų kovo 31 dieną. Vieninteliai kiti kompanijos žaidimai, planuojami išleisti per šį periodą, yra Lost Planet 2, Monster Hunter Tri ir Super Street Fighter IV. Tačiau visi jie atidėti iš einamųjų fiskalinių kompanijos metų.

Tai ne vienintelė naujiena, liečianti Dead Rising siaubo žaidimų seriją. Capcom Japonijos padalinys šiandien patvirtino kuriantys meninį kino filmą, paremtą būtent šiuo žaidimu.

Dead Rising 2 veiksmas vyks į Las Vegasą panašiame mieste, pavadinimu Fortune City. Keletas metų po įvykių Dawn of Dead, zombių užkratas plinta po visas JAV. Žaidime taip pat rasite keturis internetinio, daugeliui žaidėjų skirto režimo modus. Dead Rising 2 kuria Vankuveryje įsikūrusi Blue Castle Games studija.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed