Žaidimų mėgėjams - nauja „Microsoft“ belaidė pelė
Žaidimai
Ketvirtadienis, 05 kovas 2009 20:47
Šiandien Lietuvoje pradedama prekiauti naujos kartos belaide, kompiuteriniams žaidimams skirta pele su modernia „BlueTrack“ technologija. „Microsoft“ „SideWinder X8“ pelė pasižymi ypatingu jautrumu ir veržliu dizainu.
„Jau seniai žaidėjai pageidavo belaidės kompiuterinės pelės, kuri savo techninėmis savybėmis nenusileistų įprastinėms pelėms su laidu. Tokią pelę šiandien pristato „Microsoft“. Tai - „SideWinder X8“, - sakė „Microsoft“ techninės įrangos padalinio produkto marketingo vadovas Bill Jukes.
„SideWinder X8“ pelėje įdiegta pažangiausia signalo sekimo technologija „BlueTrack“, leidžianti apdoroti gautą vaizdą 13 000 kadrų per sekundę greičiu. „BlueTrack“ taip pat pasižymi maksimalia 75 g akceleracija ir reguliuojamu jautrumu nuo 400 iki 4000 taškų viename colyje (dpi).
Naujoje „Microsoft“ kompiuterinėje pelėje „SideWinder X8“ įdiegta ir 2,4 GHz belaidė technologija. Šis įrenginys buvo sukurtas mėgautis žaidimu, kurio nevaržo signalo vėlavimai. Dar viena „SideWinder X8“ savybė - vienu pakrovimu galima žaisti net iki 30 valandų, o „play-and-charge“ savybė leis įkrauti pelę žaidimo metu.
Naujoji „Microsoft“ pelė išsiskiria savo patogia forma, kuri sąlygoja greitą, subalansuotą ir tikslų veiksmą žaidžiant žaidimus. Žaidėjai galės keisti įrenginio jautrumą bet kuriuo metu, o septyni programuojami mygtukai leis sureguliuoti pelę pagal asmeninį poreikį.
Praėjusiais metais „Microsoft“ pristatė nešiojamiems kompiuteriams skirtą pelę „Arc“, kuri sulaukė pripažinimo ir teigiamo kritikų vertinimo. Ji išsiskyrė ypač madingu dizainu, ergonomiškumu ir tikslumu. Raudonos spalvos „Arc“ pelės prekyboje pasirodys tuo pačiu metu kaip ir žaidimų mėgėjams skirta „SideWinder X8“ pelė.
Šiuos inovatyvius inžinerijos sprendimus kuria bei ilgalaikius naudojimo testus vykdo „Microsoft“ techninės įrangos „Hardware Group“ padalinys, pirmaujantis ergonominės inžinerijos, pramoninio dizaino ir programinės įrangos suderinamumo srityse. 2008-aisais „Hardware Group“ pristatė vieną pažangiausių judesio valdymo technologijų „BlueTrack Technology“. Šios technologijos pagalba vartotojai gali pelę naudoti ant įvairesnių paviršių, nei turintys optines ar lazerines peles.
Naujaisiais produktais prekiaujama didžiuosiuose „BMS Megapolis“ ir „Topo centro“ prekybos tinkluose. Lietuvoje šiuos produktus platina „GNT Lietuva“.
 
Šaltinis: infolaukas.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed