4,7 milijonai Call of Duty: Modern Warfare 2 kopijų per 24 valandas
Žaidimai
Antradienis, 17 Lapkritis 2009 12:06
Mėnesių mėnesius Activision leidėjai pranašavo, kad Call of Duty: Modern Warfare 2 bus įspūdingiausiais žaidimas per visą žaidimų istoriją. Todėl visai nenuostabu, kad pačią pirmąją šio Infinity Ward projekto pardavimo dieną, Call of Duty: Modern Warfare 2 sulaužė visus iki šiol buvusius „pirmosios dienos“ pardavimų rekordus.

Pasak Activision, Call of Duty: Modern Warfare tęsinys per 24 valandas tik trijose teritorijose (JAV, JK ir Kanada) buvo parduotas 4,7 milijonų kopijų tiražu. Iš to žaidimo leidėjai ir kūrėjai uždirbo 310 milijonų JAV dolerių. Palyginimui, pelningiausias „pirmos dienos“ filmas „The Dark Knight“ 2008 metų liepos 20 dieną uždirbo vos 158,4 milijonus JAV dolerių.

Jungtinėje Karalystėje parduoti 1,32 milijonai žaidimo kopijų, o Šiaurės Amerikoj likusi dalis – 3,38 milijonai. Kai kurie analitikai prognozavo, kad įtraukus pardavimus ir kitose teritorijose, skaičius pasieks 7 milijonus.

Naujasis Call of Duty serijos perliukas aplenkė garsiąją šaudyklę Halo 3, kuri per savaitę uždirbo mažiau pinigų nei Call of Duty: Modern Warfare 2 per dieną, nors buvo skirta išskirtinai Xbox 360 žaidimų konsolei.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed