Aliens vs. Predator uždraustas Australijoje
Žaidimai
Antradienis, 08 Gruodis 2009 12:54
8-ojo dešimtmečio veiksmo filme „Predator“ (liet. Grobuonis), austrų kietuolis, dabartinis Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Švarcnegeris pasakė: „Jei jis kraujuoja, galime jį užmušti.“ Atrodo, kad Australijos Žaidimų Klasifikavimo Komisija nusprendė, kad būsimajame, naujai atgimsiančiame Sega leidėjų ir Rebellion kūrėjų projekte, Aliens vs. Predator, kraujo gerokai per daug, todėl uždraudė žaidimą visoje šalyje.

Sega Autralia skyrius patvirtino, kad jų žaidimas uždraustas visoje šalyje būtent dėl perdėto žiaurumo. Iš pradžių leidėjai tvirtino „svarstysiantys visus įmanomus variantus, netgi apeliaciją.“

Anksčiau dauguma uždraustųjų žaidimų kūrėjų priimdavo sprendimą truputį modifikuoti žaidimą ir sukurti specialiai Australijos rinkai skirtą versiją. Paskutinieji tai padarė Valve leidėjai su savo zombių šaudykle Left 4 Dead 2. Tačiau visai neseniai pasirodė naujas Sega atsišaukimas, kuriame jie teigia nesiimsiantys tokių veiksmų. Tokiu atveju, australai visai prarado viltį išbandyti atgimusį Aliens vs. Predator.

Australijos Žaidimų Klasifikavimo Komisija pateikė tokį pareiškimą: „Žaidimas valdomas iš pirmojo asmens perspektyvos, kas leidžia iš labai arti stebėti žiaurų elgesį su veikėjais žmonėmis. Žaidime žmonės gali būti perdurti Grobuonių riešo peiliais arba Ateivių uodegomis per krūtinę, burną, gerklę ar akis. Grobuonys renka „trofėjus“ nuplėšdami žmonių galvas ir palikdami stuburą kyšoti iš atskirto kaklo. Norint sulaužyti veikėjo sprandą, galvos gali būti visiškai nusukamos. Akys gali būti išdurto arba išluptos, paliekant tuščias, kruvinas akiduobes. Papildomas žmonių veikėjų kūnų žalojimas galimas ir jau po jų mirties.“

Naujasis Aliens vs. Predator visus likusius žaidėjus turėtų pasiekti jau kitų metų vasarį. Žinoma, žaidimas nebus tinkamas vaikams iki 18 metų.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed