Artėja Dungeon Runners liepto galas
Žaidimai
Pirmadienis, 21 Rugsėjis 2009 12:22
Žaidimų, skirtų „atsitiktiniam žaidėjui“ rinka pernai NCsoft leidėjams nebuvo svetinga. Didžiulės pertvarkos metu 2008-aisiais NCsoft pareiškė, kad nuo šiol kompanija orientuosis tik į didelio biudžeto MMO žaidimus. Būtent dėl tokio sprendimo, kompanija atleido nemažai kūrėjų, dirbančių ties MMO žanro „kasdieniu“ žaidimu, Dungeon Runners.

Šią savaitę Dungeon Runners buvo suduotas dar vienas skaudus ir, turbūt, paskutinis smūgis. Žaidimo prodiuseris ir vyriausiasis programuotojas, Stephen Nichols, patvirtino, kad gruodžio 31 dieną žaidimas nustos gyvavęs. Dungeon Runners, kuris kombinuoja „nemokamo žaidimo“ ir „mikro-operacijomis“ paremtus verslo modelius, startavo 2008-ųjų liepą.

„Tai nereiškia, kad mes tik sumažinam Dungeon Runners padažo porciją.“ samprotavo Stephen Nichols. „Jei žaidimas būtų laivas, jis skęstų. Skęstų jau gana ilgai. Gal mano žodžius sunku priimti? Tiesiog žaidimas nepelningas. O pirmoji verslo taisyklė yra pelnas!”

Stephen Nichols taip pat paminėjo, kad žaidimo priežiūrai iki šiol buvo likę tik penki darbuotojai, iš kurių du dabar irgi paliko komandą. Žaidėjai, sumokėję už tolesnį Dungeon Runners žaidimą, vietoj jo gaus skaitmenines City of Heroes Architect Edition ir Guild Wars Prophecies kopijas. Žaidimo prodiuseris pažadėjo, kad „visais žaidėjais, kuriems reikia kompensacijos, bus pasirūpinta.“

Šaltinis: PCgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed