Atidėtas "Alpha Protocol" išleidimas
Žaidimai
Šeštadienis, 21 kovas 2009 16:20

Vasaris turėjo būti tas mėnuo, kai dienos šviesą išvystų Sega leidėjų ir Obsidian Entertainment kūrėjų veiksmo/vaidmenų žaidimas Alpha Protocol. Tačiau vietoj pranešimo, kad žaidimas jau prekyboje, Sega pranešė, kad kaip ir kitas Sega projektas Aliens, Alpha Protocol leidimas atidedamas neribotam laikui. Tačiau šiandiena – pokyčių diena. Šiandien Sega atnaujino šio šnipų tematikos veiksmo žaidimo išleidimo datą. Visame pasaulyje jis turėtų pasirodyti vienu metu – spalį. Be šios naujienos, Sega pasiūlė daugybę naujų žaidimo nuotraukų, vaizduojančių pagrindinį veikėją Michael Thorton įvairiose žaidimo scenose.

 

Modernių laikų šnipinėjimo temos žaidimo Alpha Protocol istorija šiek tiek panaši į populiarius Robert‘o Ludlum‘o romanus apie Džeisoną Borną. Žaidimo siužetas prasideda, kai jau minėtas slaptasis agentas Michael Thorton paverčiamas nusikaltėliu, kai tampa nebereikalingas vyriausybei ir ji nori jo atsikratyti. Tačiau Michael Thorton pasipriešina. Kadangi žaidimo istorija tokia išsišakojanti, kaip, tarkim, BioWare leidėjų fantastiniame vaidmenų žaidime Mass Effect, žaidėjai savo veikėjui gali suteikti daugybę įvairių skirtingų šnipų bruožų. Tik nuo jūsų priklauso ar jūsų veikėjas taps mandagiu Džeimso Bondo stiliaus šnipu ar maniakišku Jack Bauer iš TV serialo „24“.

Šaltinis: Pcgames.lt

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed