Avatar „pražįs“ jau gruodžio 18 dieną
Žaidimai
Antradienis, 27 Spalis 2009 12:53
Po 14 metų, kai sužibėjo filme Titanikas, jo režisierius James Cameron pristato naują didingą darbą. Jau gruodžio 18 dieną kino teatruose pasirodys fantastinis kino kompanijų 20th Century Fox ir Lightstorm Entertainment projektas, Avatar. O šiandien Ubisoft leidėjai paskelbė, kad gruodžio 1 dieną pasirodys to paties pavadinimo fantastinis veiksmo žaidimas.

Nors pirmoji informacija apie projektą pasirodė 2007 metais, James Cameron su Ubisoft pradėjo tartis dar 2005-aisiais. Avatar veiksmas vyksta paslaptingame ateivių pasaulyje, pavadinimu Pandora, kuris iš tiesų yra didžiulės dujinės planetos palydovas. Planeta gausi tropinių miškų, kuriuose gyvena tiek baisūs, tiek nuostabiai gražūs padarai. Vietinė rasė, Naavi – mėlynos odos, vikrūs džiunglių kariai su uodega, gyvenantis panašų gyvenimo būdą, kokiu gyveno Amerikos indėnai. Planetos atmosfera pavojinga žmonėms, todėl pažangiomis technologijomis jie perkeliami į Naavi kūnus ir gyvena tarp jų.

Pagrindinis filmo herojus, paralyžuotas buvęs specialusis karys Naavi kūne, pradeda pereiti į ateivių pusę. Širdyje jis sprendžia dilemą – ginti šį nuostabų pasaulį ar padėti žmonėms plėsti savo imperiją. Žaidime galėsite rinktis vieną iš kariaujančių pusių.

Žaidime rasite daug daugiau į vairių ginklų, padarų ir veikėjų, nei jų išvysite filme, tačiau visa tai daroma su režisieriaus ir projekto autoriaus James Cameron pritarimu, todėl pasaulio autentiškumas bus išlaikytas.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed