Capcom planai metų pradžiai
Žaidimai
Antradienis, 29 Gruodis 2009 15:28
Capcom leidėjai buvo vieni pirmųjų, kurie suprato, kad savo geriausius projektus išleidus per pirmąjį metų ketvirtį, pelnas būna daug didesnis. Nuo 2005 metų leidėjai pirmuosius tris metų mėnesius pasirinkdavo tokiems hitams, kaip Resident Evil 4, Lost Planet: Extreme Condition, Devil May Cry 4, Street Fighter IV ir Resident Evil 5.

Nors leidėjai planavo tokią pačią schemą panaudoti ir 2010 metų pradžiai, Capcom padalinys Japonijoje nusprendė atidėti Lost Planet 2 ir Super Street Fighter IV išleidimo datas. Toks žingsnis daromas dėl to, kad kiti, prioritetiniai Capcom leidėjų projektai, per pirmus tris metų mėnesius patirtų mažiau konkurencijos. Tačiau pirmieji mėnesiai nebus visai „nuliniai“. Sausio 19 dieną pasaulį turėtų išvysti fantastinis veiksmo/nuotykių žaidimas Dark Void.

Taigi, kas tie metų pradžios hitai, dėl kurių kompanija atideda kitų savo žaidimų išleidimo datas? Tai ilgai laukti Mass Effect 2, God of War III, Splinter Cell: Conviction, Final Fantasy XIII, Dante‘s Inferno, BioShock 2, Army of Two: The 40th Day, MAG, No More Heroes 2: Desperate Struggle, Command & Conquer 4: Tiberian Twilight ir keletas kitų. Taigi metų pradžia planuoja būti turininga tiek Pc, tiek konsolių žaidėjams.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed