Deus Ex – baigtas
Žaidimai
Pirmadienis, 01 Rugpjūtis 2011 07:39

Deus Ex: Human Revolution – pagaliau baigtas. Square Enix leidėjai šiandien paskelbė, kad šis Eidos Montreal studijos kūrėjų fantastinis veiksmo/nuotykių žaidimas jau baigtas kurti ir bus išleistas anksčiau nustatyta data – rugpjūčio 23 dieną Šiaurės Amerikoje ir trim dienom vėliau Europoje.Deus Ex: Human Revolution bus išleistas dviem versijom – paprasta, kurios kaina 60 JAV dolerių, ir 70 dolerių kainuojančia Augmented Edition. Pastarojoje, kaip ir daugumos žaidimų VIP pakuotėse, rasite netik patį žaidimą bet ir 40-ies puslapių eskizų knygelę, DVD diską su scenomis iš žaidimo kūrimo užkulisių bei kompiuteriu animuotą  žaidimo istoriją atskirame diske. Be to žaidėjai, kurie iš anksto užsisakys būsimojo žaidimo kopiją, jame ras papildomą misiją bei tokias virtualias gerybes kaip granatsvaidis, sprogmenys ir automatinis spynų visraktis.

Eidos Montreal kūrėjai teigia, kad stengėsi išlaikyti originalaus Deus Ex dvasią – kiekvieną žaidimo lygį žaidėjas galės įveikti savaip, labiau orientuojantis į artimą kovą, šnipinėjimą, kibernetinius įsilaužimus ar net socialinių tinklų plėtimą. Tai priklauso nuo to, kokius technologinius papildymus „įsiųsite“ savo veikėjui.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed