Ghost Recon Future Soldier projekto paslaptis
Žaidimai
Pirmadienis, 28 Gruodis 2009 13:42
Nuo balandžio mėnesio, kai žaidimų leidėjai/kūrėjai Ubisoft oficialiai pranešė apie kuriamą Ghost Recon 4, projektas pasislėpė po tylos skraiste. Nuo tada apie šią, Tom Clancy serijos įkvėptą taktinę pirmojo asmens šaudyklę, jokios smulkesnė informacijos nebuvo teikiama. Išskyrus tai, kad žaidimas turėtų būti išleistas 2010 metų kovą.

Net būsimosios šaudyklės pavadinimas dar ne galutinis, nes mažai kuo rišasi su paskutiniu serijos žaidimu, 2007 metų Ghost Recon Advanced Warfighter 2. Šis painus siūlų kamuolys dar labiau susipainiojo, kaip spalį Australijos Žaidimų Klasifikacijos taryba vertino žaidimą, pavadinimu Tom Clancy‘s Ghost Recon Predator.

Dabar situacija ima šiek tiek aiškėti, nes prancūzų leidėjai JAV patentų biure įregistravo naują prekinį vardą „Ghost Recon Future Soldier".

Pavadinimas Ghost Recon Future Soldier perša kelias žaidimo siužeto galimybes. Viena iš įtikinamiausių yra „Ateities Kario“ programos, kurias vysto JAV ir NATO karinės pajėgos. Jos aprūpina savo karius naujausiomis aukštosiomis technologijomis ir našiausiomis informacijos perdavimo priemonėmis. Daug tokių technologijų buvo atvaizduota kritikų išliaupsintame Advanced Warfighter 2, kurio veiksmas vyko fiktyviame kare 2013 metais.

Deja, joks oficialus pranešimas, komentuojantis būsimojo žaidimo pavadinimą ir galimą siužetą, šiais metais, ko gero, jau nebus padarytas.

Šaltinis: PCgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed