Greed Corp startuoja kitą savaitę
Žaidimai
Trečiadienis, 24 Vasaris 2010 08:01
Sakoma, kad godumas (ang. greed) yra negerai. Įvertinti, ar tai teisinga žaidėjai galės jau kitą savaitę, kai Amsterdame įsikūrė žaidimų kūrėjai W!Games pristatys savo nuotaikingą, ėjimais paremtą strateginį žaidimą Greed Corp. Beje, žaidimą kūrėjai planuoja leisti parsisiųsti internetu. Mokamai, žinoma...

Greed Corp padalina karinę galią keturiems žaidėjams, besikaunantiems tarpusavyje, šešiakampiais padalintoje arenoje. Kiekviename šešiakampyje galima statyti statinius ir kurti karius, tačiau kuo daugiau šešiakampis apstatytas, tuo labiau jis smunka žemėn, kol galų gale visai sutrupa ir prasmenga bedugnėje, kartu su visais koviniais daliniais, buvusiais ant jo. Todėl reik nuolat stebėti jo trapumo rodiklius ir spėti laiku perkelti savo turtą. Be to, toks dinamiškas žemėlapio kitimas žaidėjams suteikia naujų iššūkių. Keliai į pergalė yra du – sunaikinti visus priešo kovinius dalinius, arba užspausti priešininką į kampą taip, kad visos jo žemės prasmegtų bedugnėje.

Žaidimo veiksmas vyksta Mistbound pasaulyje, kurio koncepciją irgi sukūrė W!Games meistrai. Mistbound, kažkada buvusi derlinga ir svetinga teritorija, dabar kenčia nuo sparčios industrializacijos, kas kelia grėsmę tiek gyventojams, tiek pačiai žemei.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed