I Am Alive projektas dar gyvas
Žaidimai
Trečiadienis, 28 Rugsėjis 2011 08:11

Birželio mėnesio pabaigoje vyriausybiniai Australijos žaidimų ir literatūros vertinimo organai įvertino Ubisoft leidėjo katastrofų išgyvenimo žaidimo, I Am Alive, tinkamumą publikai ir taip įrodė, kad projekto gyvastis dar rusena. Šiandien tą patį padarė— analogiška JAV komisija (ESRB).

ESRB vertinimas netik apsprendžia būsimą I Am Alive auditoriją, bet ir suteikia detalesnės informacijos apie žaidimą.

Tai trečiojo asmens veiksmo žaidimas, pasakojantis istoriją apie vyrą, ieškantį savo šeimos post-apokaliptiniame pasaulyje. Dėl gausių keiksmažodių, sekso, smurto ir kraujo permirkusių scenų žaidimą komisija rekomenduoja žaisti tik 17 metų amžiaus ir vyresniems žaidėjams.

Iš ESRB ataskaitos galime išpešti kai kurias būsimo žaidimo smulkmenas, pavyzdžiui tai, kad I Am Alive veikėjas kovos metu galės eiti į artimą kontaktą bei turės „pribaigiamuosius smūgius“ – tarp jų sprando nusukimas, dūris peiliu, daužymas pistoleto buože ir kiti.

Pirmą kartą apie planus kurti I Am Alive prasitarta dar 2008 metais. Žaidimą buvo tikimasi išleisti 2009-aisiais, tačiau projektas strigo. Tais pačiais metais Darkworks studija teisė kurti šį žaidimą perdavė kolegoms iš Ubisoft Shanghai.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed