Just Cause 2 startuos kovą
Žaidimai
Pirmadienis, 30 Lapkritis 2009 01:44
Paprastai, kurdami žaidimo tęsinį, kūrėjai stengiasi pranokti originalą, kas pakankamai dažnai išeina į gerą, o dar dažniau, nusivažiuoja į blogą. Avalanche Studios žaidimų kūrėjai taip stengiasi pranokti savo originalų Just Cause veiksmo/nuotykių žaidimą, kad net nusprendė leisti laisvuoju kritimu krentantiems žaidėjams žaidime, pakeliui žemyn, „pasigauti“ malūnsparnį...

Žaidėjams beliko laukti tik keli mėnesiai, kol galės pamatyti, kaip žaidimų kūrėjams pavyko susidoroti su šiuo iššūkiu. Square Enix žaidimų leidėjai, šiandien paskelbė, kad Just Cause 2 Šiaurės Ameriką pasieks jau kovo 23 dieną. Europos, Artimųjų Rytų ir Australijos žaidėjai žaidimą galės išbandyti kovo 26-ąją.

Žaidėjams vėl teks įsijausti į Rico Rodriguez vaidmenį. Rico yra vyriausybės agentas, sekantis jį išdavusio ir pabėgusio mokytojo pėdomis. Tarp Rico ir jo buvusio boso stūkso išgalvota Pietų vandenyno sala, kurioje įsišaknijusi karinė, totalitarinė santvarka. Sala nemaža ir tikrai įvairi – nuo tropinių džiunglių iki sniego kepurėmis pasidengusių kalnų. Taip, atspėjote – tai jūsų žaidimų aikštelė...

Kaip ir originaliame žaidime, Just Cause 2 dominuos „atviro pasaulio“ modelis su mirtinomis pinklėmis ir „parašiutų kovomis“, kas netik padės keliauti iš vietovės į vietovę, bet ir prives iki tokių absurdų, kaip jau minėtas malūnsparnio sugavimas krentant... Kalbant apie malūnsparnius, Just Cause 2 galėsite išbandyti daugiau nei 100 skirtingų transporto priemonių, nuo automobilių iki katerių ir reaktyvinių lėktuvų.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed