Kai robotai įsimyli: „Machinarium“ (video)
Žaidimai
Ketvirtadienis, 12 Lapkritis 2009 13:37
zaidimas Machinariumzaidimas MachinariumNuostabi 2D grafika ir įtraukianti istorija - „Machinarium“ yra puikus nuotykių žaidimo pavyzdys, rašo Arstechnica.com.

„Machinarium“ negaišta laiko, kad supažindintų jus su savo pasauliu ir įmeta tiesiai į veiksmą be jokio pristatymo. Jūs esate robotas, kuris yra uždarytas kalėjime ir jums reikia išsilaisvinti.

Tai viskas, ką jūs žinote, nepateikiama daugiau jokios informacijos. Žaidime nėra dialogų, todėl istoriją reikia suprasti renkant informaciją po gabalėlį per visą žaidimą arba „išskaityti“ iš roboto prisiminimų, kai leidžiate jam nieko nedaryti.

Žaidimas, kuris prasideda kaip smagus keistų robotų nuotykis, galiausiai virsta jautria išskirtų mylimųjų istorija, taip pat pasakojančia apie byrančią visuomenę, slegiamą despotiško valdymo. Istorija šiek tiek primena „Wall-E“.

Žinoma, kadangi nėra jokių sakytinių nei rašytinių dialogų, o charakterių bendravimas yra perteikiamas per animaciją ir „minčių debesėlius“, lengva pamesti istorijos eigą. Tačiau jei galite skirti žaidimui pakankamai laiko ir atidžiai sekti istorijos vingius, žaisdami patirsite tikrą malonumą. Pasaulis sukurtas „Amanita Design“ atrodo neįtikėtinai tikroviškas. Jūs matysite vyresnius robotus, einančius į bažnyčią ir muzikantus, grojančius gatvėse, o kai pagrindinis herojus per ilgai stovi vienoje vietoje, jis pradės svajoti apie savo mylimą merginą.

Puiki „Machinarium“ grafika ir įspūdingas stilius įtraukia į žaidimą. Kiekvienas sutinkamas robotas yra vis kitoks, aplinkoje daug detalių, todėl ją įdomu tyrinėti. Žaidimo animaciniai intarpai suteikia pojūtį, kad tai - animacinis filmas, o ne kompiuterinis žaidimas. Taip pat reikia paminėti nuostabų „Machinarium“ garso takelį, kuris sukuria unikalią atmosferą.

Pats žaidimas nėra sudėtingas. Didžiąją žaidimo dalį praleisite rinkdami įvairius daiktus, spręsdami galvosūkius, kurie leis jums tyrinėti vis naujas teritorijas ir rinkti vis daugiau daiktų bei išspręsti vis daugiau galvosūkių. Žaidime taip pat netrūksta įdomių netikėtumų bei tikrai sunkių užduočių. Tačiau, kad sunkios užduotys nesukeltų per didelio galvos skausmo, patarimų sistema padeda žaidėjui, pasakydama, ką tiksliai jam reiktų daryti. Žaidime taip pat yra patarimų katalogas, kur galite rasti visą reikalingą informaciją apie žaidimą. Tačiau už patarimų naudojimą turėsite ir atidirbti – atlikti nesunkias užduotis, kad neimtumėte piktnaudžiauti patarimais ir savarankiškai paieškotumėte užduoties sprendimo būdo.

Nors šis žaidimas nėra išskirtinis, vien dėl puikios istorijos jį verta išbandyti.

Spaudžiam „play“.


Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed