L.A. Noire pasieks ir PC
Žaidimai
Pirmadienis, 27 Birželis 2011 00:00
Pagaliau daugelio žaidėjų maldos išklausytos. Žaidimų leidėjai, Rockstar Games, šiandien paskelbė, kad nuotykių žaidimas, L.A. Noire, kuris iš pradžių buvo skirtas tiktai PlayStation 3 konsolei, pasieks ir PC. L.A. Noire – tai atviro pasaulio detektyvinis žaidimas, kuris kiek anksčiau buvo patvirtintas ir Xbox 360 konsolei, visame pasaulyje parduotas jau 4 milijonų kopijų tiražu.

Nors originalus L.A. Noire buvo sukurtas Team Bondi studijos, žaidimo PC versiją kuria Rockstar Leeds. Pasak Rockstar Games atstovų, žaidimo Windows versija bus tinkama „daugeliui skirtingų PC“, palaikys tiek klaviatūros ir pelės, tiek planšetinį valdymą.

L.A. Noire nukels jus į 1947 metų Los Andželą, kuriame jums teks įsikūnyti į Cole Phelps, detektyvo, kasdien susiduriančio su žiauriais mafijozais, korupcija ir nusikaltimais, kailį.

L.A. Noire PC versija taip pat naudos naują veido animavimo sistemą pavadinimu, MotionScan, kuri užfiksuoja realių aktorių veido mimikas ir perkelia jas į virtualią erdvę. Žaidime žaidėjai gali stebėti veikėjų veido išraiškas ir spręsti – meluoja jie ar ne? Kūrėjų teigimu, tai paįvairins žaidimo istorijos vystymąsi.

Tikimasi žaidimo PC versiją išleisti dar šiemet.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed