Lego Star Wars III planuoja Klonų karą šį rudenį
Žaidimai
Penktadienis, 12 Vasaris 2010 13:50
Traveller‘s Tales žaidimų kūrėjai nejaučia jokio diskomforto, sujungdami plačiai pripažintas pop ikonas su Lego konstruktoriaus kaladėlėmis. Paskutiniai to pavyzdžiai yra Lego Indiana Jones ir Lego Batman. Šiandien LucasArts leidėjai ir Warner Bros. kompanijai priklausanti Traveller‘s Tales studija paskelbė grįžtantys į kosmosą, kur pratęs Žvaigždžių Karų žaidimų seriją, būsimojo Lego Star Wars III: The Clone Wars pagalba.

Kaip ir pernai kritikų iškoneveiktame Star Wars: The Clone Wars: Republic Heroes, Lego Star Wars III: The Clone Wars veiksmas pinsis aplink panašius šios fantastinės sagos įvykius. Traveller‘s Tales tikisi, kad jų produktas bus geriau įvertintas, negu Star Wars: The Clone Wars: Republic Heroes.

Šnekant apie naujienas Lego žaidimų serijoje, Lego Star Wars III: The Clone Wars kūrėjai Traveller‘s Tales pristatys naujus kovų modus, įskaitant artimos kovos technikas, statyti savo poreikiams pritaikytas bazes ir tvirtoves. Žaidėjai galės žaisti tiek už Džedajus, tiek už Separatistus. Kiekviena kariaujančioji pusė išsiskirs unikaliomis galiomis ir savybėmis.

Lego Star Wars III: The Clone Wars dienos šviesą turėtų išvysti šį rudenį, nes pirmenybę leidėjai teikia Lego Harry Potter: Years 1-4, kurį planuoja išleisti jau gegužę.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed