Mass Effect 2 balso aktorių komanda
Žaidimai
Antradienis, 15 Gruodis 2009 15:28
BioWare žaidimų kūrėjai savo veiksmo/vaidmenų žaidimui Mass Effect 2 sugebėjo išsaugoti porą garsių balso aktorių iš pirmosios dalies. Tai Lance Henriksen ir Keith David, savo balsą paskolinęs ir šaudyklei Modern Warfare 2. Mass Effect 2 jis ir vėl įgarsins Admirolą David‘ą Anderson‘ą. O jaunasis Seth Green vėl įsikūnys į kosminio laivo „Normandy“ pilotą Joker.

Ko gero garsiausias „naujokas“ Mass Effect 2 balso aktorių komandoje bus Martin Sheen (filmai „Apocalypse Now“, „The West Wing“). Emmy ir Auksinio Gaublio apdovanojimų laureatas prašnekins paslaptingąjį „Illusive Man“, kuris yra slaptos žmonių bendruomenės Cerberus vadovas. Kita Emmy apdovanojimo savininkė Shohreh Aghdashloo (filmai „House of Saddam“, „The Sisterhood of the Traveling Pants 2“) įgarsins Admirolą Shala‘Raan vas Tonbay.

Adam Baldwin ir Yvonne Strahovski paskolins savo balsus Kal ‘Reegar ir Miranda‘i Lawson, kuri yra Cerberus narė. Michael Dorn („Star Trek: The Next Generation“) padovanos savo baritoną Gatatog‘ui Uvenk‘ui, o Carrie-Anne Moss (filmai „The Matrix“, „The Matrix Revolutions“) įsikūnys į Omega planetos nusikaltėlių princesę Aria T’Loak.

Tricia Helfer gavo truputį kitokią rolę. Jai teks įgarsinti EDI sistemą, moterišku balsu prakalbusį erdvėlaivio „Normandy“ pagrindinį kompiuterį. Helfer kolega Michael Hogan padovanos kalbos dovaną Kapitonui Bailey.

Mass Effect 2 žaidėjus pasieks jau sausio 26 dieną.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed