Metro 2033 jau 2010-ųjų pradžioje
Žaidimai
Pirmadienis, 26 Spalis 2009 11:12
Dar 2006 metais buvo paskelbta apie planus kurti fantastinę pirmojo asmens šaudyklę Metro 2033, tačiau pirminė 2008-ųjų išleidimo data ėjo ir praėjo. Šiandien situacija keičiasi, nes THQ leidėjai pranešė, kad Ukrainos kūrėjų 4A Games projektas jau finišo tiesiojoj ir žaidėjus turėtų pasiekti kitų metų pradžioje.

Žaidimas kuriamas pagal to paties pavadinimo rusų rašytojo, Dimitry Glukhovsky, romaną. Metro 2033 perkels mus į netolimą ateitį, kur žmonija beveik sunaikinta apokaliptinės tragedijos 2013 metais. Kadangi didžiuma Žemės paviršiaus pavirto nuodinga ir pavojinga dykuma, vieni paskutiniųjų išgyvenusių žmonių slepiasi Maskvos metro tuneliuose.

Žaidimo veiksmas vyksta 20 metų po katastrofos. Jums teks įsikūnyti į Artiomo vaidmenį, kuris visą savo gyvenimą praleido po žeme. Nors THQ nedetalizavo žaidimo veiksmo, leidėjas išdavė, kad žaidėjams teks kovoti su įvairiais mutantais tiek ant žemės, tiek po žeme. Tuo tarpu ukrainiečiai 4A Games prasitarė, kad Metro 2033 bus derinami pirmojo veiksmo šaudyklės ir vaidmenų žaidimo bruožai, panašiai, kaip neseniai išleistas Borderlands.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed