Mobilioji aplikacija: „Basketball Shots 3D“ – krepšinis telefone (video)
Žaidimai
Ketvirtadienis, 22 Rugsėjis 2011 16:05

Nors Europos krepšinio čempionatas baigėsi, Lietuvoje ši sporto šaka mėgstama ištisus metus. Didžiausi entuziastai krepšinį jau gali žaisti ir išmaniajame telefone – tereikia atsisiųsti aplikaciją „Basketball Shots 3D“.Tai nedidelė, greitai įsidiegianti programėlė, kurios esmė labai paprasta: mėtyti kamuolį į krepšį.

Žaidimo tikslas – per 60 sekundžių pataikyti 25 metimus, kurie atliekami iš penkių skirtingų pozicijų. Žaidėjui tereikia pirštu paliesti ekraną ties kamuoliu (jį „paimti“) ir braukti aukštyn („mesti“). Kairėje ekrano pusėje rodoma, kokios „jėgos“ reikia, kad kamuolys skrostų lanką.

Galima rinktis keturis žaidimo sudėtingumo lygius. Pirmajame lygyje pataikyti į krepšį yra vieni niekai – perpratus, kokiu „stiprumu“ kamuolį reikia mesti, belieka vienodai spaudinėti ekraną. Svarbiausia, kad kamuolys skristų tiesiai. Tačiau aukštesniuose lygiuose užduotis tampa gerokai sunkesnė, o norint juos laimėti gali tekti gerokai pamiklinti pirštus.

Žaidimą sukūrusi estų kompanija „Creative Mobile“ įspėja: jis gali sukelti priklausomybę!

„Basketball Shots 3D“ kol kas veikia tik telefonuose su „Android“ operacine sistema. Programėlę galite nemokamai atsisiųsti iš „Android Market“ (atkreipkite dėmesį, kad yra ir mokama žaidimo versija, ji vadinasi „Basketball Shots 3D Premium“).

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed