NASA kuria savo virtualų pasaulį
Žaidimai
Antradienis, 24 Vasaris 2009 12:32

NASA patvirtino kurianti virtualios erdvės projektą. Naujas žaidimas pavadinimu Astronaut: Moon, Mars & Beyond (Astronautas: menulis, marsas ir kita) bus sukurtas kaip atskira visata ir šiek tiek primins Second Life, bet su stipriu polinkiu į astronomiją. Teigiama, kad jokiu politinių ar ekonominių tikslų nėra - yra tik noras sukurti virtualią erdvę.

Šiuo metu NASA turi užbaigtą žaidimo scenarijų, užimantį apie 800 spausdintinių lapų. Kol kas NASA dar nesako, ar už žaidimą reikės mokėti ar jis bus nemokamas. Turint omenyje, kad žaidimas bus skirtas sudominti jaunus žmones, tai kaina bus arba simbolinė ir skirta išlaidoms padengti, arba jos nebus iš viso.

Kūrėjai prasitarė, kad šio žaidimo dėka tikisi sudominti jaunus žmones kosmoso tyrimais.

Žaidimo demo-versija turėtų pasirodyti jau šių metų pabaigoje. Žaidėjams bus siūloma menulio bazė ir erdvėlaivių rinkinys - jie turės vadovauti menulyje vykstantiems tyrimams.

NASA duomenimis žaidėjams bus suteikta daug laisvės - jie galės ne tik kurti savo erdvėlaivius ir kosmines bazes, skristi link kitų planetų, bet ir atlikti daug kitų veiksmų. Skirtumas tarp NASA projekto ir internetinių žaidimų - tokiu kaip StarTrek Online tame, jog NASA projekte visi duomenys grindžiami moksliniais tyrimais. Nebus jokių lazerinių kardų, žalių žmogeliukų ir panašių dalykų.

 

Redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed