Naujas Grand Theft Auto tikrai kuriamasNaujas Grand Theft Auto tikrai kuriamas
Žaidimai
Ketvirtadienis, 23 Birželis 2011 07:33
Internetinėje erdvėje jau kurį laiką sklinda gandai, kad žaidimų kūrėjai, Rockstar Games, kuria naują Grand Theft Auto žaidimų serijos dalį (GTA V). Pasirodo, kad tai nėra iš piršto laužta žinia, nes iš Take-Two Interactive, kurie bendradarbiauja su Rockstar Games, nutekėjo informacija, kad naujos Grand Theft Auto dalies kūrimo procesas jau eina į pabaigą, nes kompanija į jį jau deda mini-žaidimus. Šaltinis teigia, jog visai tikėtina, kad žaidimas dienos šviesą išvys jau kitais metais. „Jis didelis“ - taip naująjį Rockstar Games projektą apibūdino anonimu norėjęs išlikti šaltinis.

Deja, detalesnės informacijos šaltinis nepateikė ir tai atrišo rankas spekuliantams. Neseniai pasirodė žinia, kad talentų paieškos agentūra kviečia į balso aktorių atrankas įgarsinti žaidimą, kurio veiksmas vyks mieste, panašiame į dabartinį Los Andželą.  Kitas gandas teigė, kad naujasis Grand Theft Auto žaidimas vėl grįš į Majamio kloną, Vice City.

Rockstar Games kol kas oficialiai nekomentuoja pasklidusių gandų. Vienaip ar kitaip, naujas GTA žaidimas turės stipriai pasistengti. Jo pirmtakas, Grand Theft Auto IV, sulaukė didžiulės sėkmės. Skaičiuojant iki šių metų kovo mėnesio, visame pasaulyje buvo parduota beveik 20 milijonų žaidimo kopijų, kas užkėlė jį į geriausiai perkamų kompiuterinių žaidimų visų laikų topą.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed