Naujasis S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Žaidimai
Šeštadienis, 19 Gruodis 2009 17:41
2007 metais GSC Game World žaidimų kūrėjai pasauliui pristatė fantastinę pirmojo veiksmo šaudyklę S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, kuri sulaukė gausių kritikų aplodismentų už nepaprastai įtraukiančią atmosferą, kur žaidėjai įsikūnija į atmintį praradusį bastūną, ieškantį neįprastų artefaktų, likusių po 1986 metais įvykusio Černobylio reaktoriaus sprogimo. 2008 metais Kijeve įsikūrusi GSC Game World kūrėjų studija išleido S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, kuris pasakojo apie įvykius prieš pirmąją žaidimo dalį. Deja, Clear Sky nesulaukė tokio kritikų pripažinimo, kaip originalas.

Po S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky kūrėjai prašneko apie naują žaidimo dalį, tęsiančią S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl istoriją. Ji vadinsis S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat ir Šiaurės Ameriką pasieks jau vasario 2 dieną. Europos žaidėjus naujoji žaidimo dalis turėtų pasiekti po kelių dienų.

Shadow of Chernobyl įvykių tęsinys leis jums įsikūnyti į specialaus agento Alexander Degtyarev vaidmenį. Dirbdami priedangoje privalėsite išsiaiškinti, kur dingo penki kariniai sraigtasparniai ir kas už tai atsakingas, taip pat susidursite su vietinėmis bastūnų gaujomis ir radiacijos paveiktais mutantais. Naujajame žaidime galėsite ištyrinėti slaptą karinę bazę, apleistą fabriką ir garsųjį Pripyat miestą.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed