Nemokamas Unreal Tournament 3 papildymas
Žaidimai
Sekmadienis, 22 Vasaris 2009 13:51
Midway žaidimų leidėjai turi įveikti kalną skolų, jei nori išvengti bankroto, tačiau garsusis kompanijos perliukas Unreal Tournament 3 nepakels jos kapitalo. Šiandien Midway paskelbė išleisianti internetu parsisiunčiamą Unreal Tournament 3 atnaujinimų paketą, pavadinimu Titan Pack. Apibūdintas kaip „didžiausias atnaujinimas istorijoje“, paketas bus visiškai nemokamas.
Taigi, ką reiškia vadinamasis didžiausias atnaujinimas istorijoje? Iš tikrųjų daug. Titan Pack atnaujins Unreal Tournament 3 vienuolika daugeliui žaidėjų skirtų žemėlapių, skirtų Deathmatch, Capture the Flag, Vehicle CTF ir Warfare rėžimams. Taip pat aštuonis žemėlapius, anksčiau pasirodžiusius tik Xbox 360 konsolei skirtoje žaidimo versijoje. Atnaujinimų paketas taip pat pristatys du naujus žaidimo rėžimus: Greed ir Betrayal. Pastarajame komandos gali pasikeisti nariais mačo metu.
Bet tai dar ne viskas! Pakete rasite ir 57 naujus apdovanojimus už pasiekimus, kurie išdalinami, kaip Steam sistemos pasiekimai. Nauji įrankiai, ginklai, transporto priemonės, veikėjai irgi pasieks žaidimą. Viena ypatinga paketo dalis, suteikianti pavadinimą visam paketui, yra Titano mutatorius. Tai galia, kurią gavus, žaidėjas išauga į 15 pėdų ūgio pabaisą, galinčią naudotis visomis žaidimo kovos galiomis.
Gaila, tačiau Titan Pack pasirodymo data dar nežinoma.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed