Žaidimai
The Secret World jau turi 500 000 beta testuotojų
Žaidimai
Penktadienis, 28 Spalis 2011 10:21

Galbūt Star Wars: The Old Republic ir yra naujausias bei didžiausias MMO žanro Electronic Arts leidėjų žaidimas šiuo metu, tačiau ne vienintelis šio žanro kūrinys planuojantis greitu metu pasirodyti rinkoje. Funcom šiandien paskelbė, kad jų būsimas The Secret World jau turi pusę milijono registruotų vartotojų, siekiančių papulti tarp žaidimo beta testuotojų.

 
Rockstar Games patvirtino Grand Theft Auto V
Žaidimai
Penktadienis, 28 Spalis 2011 10:18

Rockstar Games leidėjai patvirtino Grand Theft Auto V egzistavimą, įkeldami nuorodą į oficialią žaidimo interneto svetainę. Kol kas jame nieko per daug nėra, tik būsimo žaidimo logotipas ir pažadas, kad lapkričio 2 dieną pasirodys pirmasis žaidimo treileris.

 
Naujas WoW papildymas - Mists of Pandaria
Žaidimai
Pirmadienis, 24 Spalis 2011 00:22

Šiemet Anahaime, JAV,  vykstančioje BlizzCon 2011 parodoje Blizzard atstovai patvirtino gandus apie naujo World of Warcraft žaidimo papildymo kūrimą, kuris vadinsis Mists of Pandaria. Jame rasite rytų Azijos kultūros tematika persisunkusį Pandarijos žemyną, kuriame gyvena į pandas panašūs gyventojai, vadinami Pandaren.

 
Eve Online kūrėjai smarkiai mažina etatus
Žaidimai
Penktadienis, 21 Spalis 2011 09:44

Fantastinio žaidimo Eve Online kūrėjai, CCP studija, paskelbė mažinantys savo darbuotojų skaičių apie 20 procentų. Kadangi kompanijos oficialioje internetinėje svetainėje skelbiama, kad joje dirba daugiau nei 600 darbuotojų, tai apie 120 žmonių teks ieškotis naujo darbo.

 
Need for Speed: The Run vaidins TV aktoriai
Žaidimai
Penktadienis, 21 Spalis 2011 09:42

Naujausias Electronic Arts leidėjų ir Black Box kūrėjų projektas, Need for Speed: The Run, sugrąžins į kompiuterinių žaidimų pasaulį ilgai gyvuojančią automobilių lenktynių seriją. Kaip ir ankstesnėms Need for Speed dalims, The Run kelią į šlovę skintis padės patrauklios TV žvaigždės.

 
„Angry Birds“ kasdien pražaidžiama po 300 mln. minučių
Žaidimai
Ketvirtadienis, 20 Spalis 2011 05:42

Populiarusis žaidimas „Angry Birds“ nepraranda populiarumo. Anot jo kūrėjų, žaidėjai kasdien su juo praleidžia milijonus minučių.

Kompanijos „Rovio“ generalinis direktorius Šiaurės Amerikai Andrew Stalbowas teigia, kad įvairios „Angry Birds“ versijos buvo atsisiųstos per 400 mln. kartų. Šiuo metu žaidimą kasdien įsijungia apie 30 mln. žmonių, o bent kartą per mėnesį jį žaidžia 130 mln. klientų, rašo Mashable.com.

 
Assassin‘s Creed: Revelations palaikys 3D
Žaidimai
Pirmadienis, 17 Spalis 2011 00:37

Ezio Auditore, Altair, Desmond Miles ir kita Assassin‘s Creed žaidimų serijos komanda ruošiasi 3D grafinio formato debiutui. Šiandien žaidimų leidėjai Ubisoft paskelbė, kad naujausia serijos dalis, Assassin‘s Creed: Revelations, bus išleista ir stereoskopiniu 3D formatu. Tai liečia ir žaidimo PC versiją.

 
The Elder Scrolls V: Skyrim žaidimo trukmė – 2 valandos
Žaidimai
Pirmadienis, 17 Spalis 2011 00:34

Elder Scrolls vaidmenų žaidimų serija jau užsidirbo ilgos žaidimo patirties reputaciją, nes unikalų žaidimo turinį išmėto po įvairias atviro pasaulio aplinkas. Deja, Bethesda Softworks studijos testuotojas Sam Bernstein sulaužė šį stereotipą. Naujausią, būsimą serijos produktą, The Elder Scrolls V: Skyrim, testuotojas sugebėjo baigti per 2 valandas...

 
Patvirtintas Mass Effect 3 daugelio žaidėjų rėžimas
Žaidimai
Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011 11:22

Mass Effect žaidimų serija iki šiol tradiciškai buvo skirta vienam žaidėjui, tačiau nuo praėjusio lapkričio sklinda gandai, kad BioWare studija žaidimui ruošia ir daugeliui žaidėjų skirtą elementą. Gandai šiandien materializavosi, nes BioWare pranešė, kad naujausia serijos dalis, Mass Effect 3, turės ir kooperacinį rėžimą.

 
Kaune vyks žaidimų dirbtuvės „Microsoft Kinect GameJam 2011"
Žaidimai
Trečiadienis, 12 Spalis 2011 10:50

KTU Informatikos fakulteto atstovybė „InfoSA" kviečia visus žaidimų kūrimo entuziastus sudalyvauti specialiame „Microsoft Kinect GameJam 2011" renginyje, kuriame be įprastų žaidimų kūrimo, bus galima išbandyti ir „Microsoft Kinect SDK“ teikiamas galimybes.

 
Lietuviai sukūrė tankų šaudyklę „Tanks Rage“
Žaidimai
Antradienis, 11 Spalis 2011 00:00

Po beveik tris mėnesius trukusio intensyvaus darbo, lietuvių kompanija “ABG” paleido viešai prieinamą naujausios dvimatės (2D) tankų šaudyklės “Tanks Rage” beta versiją. Tai jau penktasis “ABG” projektas. Žaidimas paremtas naujausiomis HTML5 technologijomis, todėl užtenka turėti modernią interneto naršyklę ir jokie papildomi įskiepiai nėra reikalingi.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed