Žaidimai
Kitąmet bus išleistas legendinės šaudyklės „Counter-Strike“ tęsinys (video)
Žaidimai
Antradienis, 30 Rugpjūtis 2011 07:41

Kompanija „Valve Software“ paskelbė, kad kitąmet bus išleistas žaidimas „Counter-Strike: Global Offensive“ (CS:GO) – legendinės šaudyklės tokiu pat pavadinimu tęsinys.

Tuo pačiu visuomenei buvo pristatyti pirmieji baigiamo kurti žaidimo kadrai bei anonsinis vaizdo siužetas.

 
Stebuklingieji kubeliai. Naujas žaidimas - „Sifteo“ (vimeo)
Žaidimai
Pirmadienis, 29 Rugpjūtis 2011 17:48

Klasikiniai kompiuteriniai žaidimai nemirė - jie atgimė moderniuose specialiuose elektroniniuose kubeliuose. Nepatinka klasikiniai? Rinkitės specialiai šiems kubeliams pritaikytus loginius žaidimus. Kūrėjai garantuoja, kad žaisdami rimtai mankštinsite ir savo smegenis.

Pirmiausia kas krenta į akis, tai didžiulis interaktyvumas. Kubeliai „jaučia“ vienas kitą, būdami greta.

 
Super Monday Night Combat debiutuos PC
Žaidimai
Pirmadienis, 29 Rugpjūtis 2011 00:37

Jau praėjo beveik metai po to, kai pasirodė Xbox 360 konsolėms skirta fantastinė šaudyklė, Monday Night Combat. Tačiau žaidimo kūrėjai, Uber Entertainment, jau pasiruošę antram raundui. Kompanija ruošiasi išleisti Super Monday Night Combat, kuris debiutuos PC platformoje šių metų pabaigoje arba kitų metų pradžioje.

 
Tarpdimencinė 12-mečio kelionė - Quantum Conundrum
Žaidimai
Pirmadienis, 29 Rugpjūtis 2011 00:32

Šią savaitę virtualioje erdvėje asklido gandai, kad vienas iš pagrindinių žaidimo Portal kūrėjų komandos narių, Kim Swift, ir Airtight Games įgyvendina naują projektą. Šiandien paaiškėjo detalesnė informacija.

 
„PlayStation“ nustatys žaidėjų emocijas
Žaidimai
Penktadienis, 26 Rugpjūtis 2011 10:02

Praėjusia savaite Kelne žaidimų industrijos ateičiai skirtoje konferencijoje, buvo aptariamos konsolių atsiradimo galimybė, kurios galės nustatyti žaidėjų emocijas. „Sony Worldwide Studios“ prezidentas Shuhei Yoshida pažymėjo, kad per 10 metų žaidimai galės pasiūlyti žaidėjams „beveik pavojingas interaktyvumo rūšis“.

 
Populiaraus žaidimo „Krepšinio genijus“ kūrėjai meta iššūkį sukčiams: griežtinamos taisyklės, žaidimas prasideda iš naujo
Žaidimai
Penktadienis, 26 Rugpjūtis 2011 09:26

Vos prieš keletą dienų portale 15min.lt startavęs, kartu su UAB „Intel Vilnius“ sukurtas internetinis žaidimas „Krepšinio genijus“ labai greitai išpopuliarėjo. Dalį internautų patraukė pats žaidimas, o kitus – galimybė laimėti du kompiuterius bei kitus prizus.

 
From Dust interneto ryšio neteks po 2 savaičių
Žaidimai
Penktadienis, 26 Rugpjūtis 2011 09:10

Kai žaidimų leidybos kompanija savo kūriniui suteikia per daug skaitmeninių apsaugos priemonių, žaidėjai gali sukilti. Kalbame apie PC versijos From Dust, kuris reikalauja pastovaus interneto ryšio su žaidimo serveriais. Nors prieš tris savaites Ubisoft leidėjai pažadėjo šį reikalavimą panaikinti, PC žaidėjai vis dar turi prisijungti prie interneto žaidimui startuojant tam, kad vėliau galėtų žaisti From Dust be interneto ryšio.

 
DOTA 2 išleidimas atidėtas kitiems metams
Žaidimai
Trečiadienis, 24 Rugpjūtis 2011 07:41

Praėjusią savaitę vykusiame Gamescom 2011 renginyje Valve Software leidėjai pateikė tiek gerų, tiek blogų žinių žaidėjams, laukiantiems DOTA 2 išleidimo.

Gera žinia – Valve patvirtino, kad šią savaitę, iškarto po DOTA 2 turnyro pabaigos (kurį šiandien laimėjo ir milijoną JAV dolerių namo parsivežė komanda iš Ukrainos), prasidės uždaras žaidimo beta testavimas.

 
Kompiuterinių žaidimų kūrėjas: „Saugokitės algoritmų!”
Žaidimai
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2011 17:43

„Sprendimai, kuriuos mes priimame, visa mūsų visuomenės kultūra, mūsų fizinės erdvės – jų susiformavimui vis dažniau įtakos turi kompiuteriniai algoritmai, – įsitikinęs žaidimų kūrėjas Kevinas Slavinas (Kevin Slavin). – Ir mums derėtų tuo susirūpinti.“ Kodėl?

K. Slavinas yra vienas iš bendrovės “Area/Code” (dabar – “Zynga NY”), kurioje kuriami kompiuteriniai žaidimai, įkūrėjų. Niujorko universitete jis skaitė urbanistinės kompiuterijos ir dizaino kursą. Šis programuotojas yra paskaitos “Kaip algoritmai formuoja mūsų pasaulį?” autorius.

 
„The Sims" ateina į Facebook'ą
Žaidimai
Antradienis, 23 Rugpjūtis 2011 08:31

„The  Sims Social„ - klasikinis žaidimas imituojantis normalų žmogaus egzistavimą visuomenėje ir leidžiantis žaidėjams „bendrauti“ taip, kaip jie negalėjo ankstesnėje versijoje „TheSims".

EA (ElectronicArts) marketingo prezidentas John'asBuchanan sakė, kad žaidėjai visada galėjo dalintis su savo draugais žaidimo elementais

 
Išmanieji telefonai ir vaizdo žaidimai padeda tėvams suartėti su vaikais
Žaidimai
Pirmadienis, 22 Rugpjūtis 2011 17:11

Pasak mokslinių universitetinių tyrimų, video žaidimai ir išmanieji telefonai padeda sustiprinti tėvų ir vaikų santykius.

Pranešama, kad keturi tėvai iš penkių kartu su savo vaikais turiningai praleidžia laiką žaisdami video žaidimus, tuo tarpu 32% visų tėvų žaidžia kompiuterinius žaidimus su vaikais kiekvieną dieną.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed