Žaidimai
Užsisakę Battlefield 3 gaus nemokamą žaidimą
Žaidimai
Ketvirtadienis, 18 Rugpjūtis 2011 09:23

Šaudyklių fanai, iš anksto iš EA leidėjų internetinės parduotuvės, Origin, užsisakę būsimą DICE kūrėjų pirmojo asmens šaudyklę  Battlefield 3, gaus nemokamą priėjimą prie žaidimo beta testavimo. Tačiau tai ne vienintelis pliusas, siūlomas pirkėjams.

 
Linksmojo kaskadininko nuotykiai grįžta - Joe Danger: The Movie
Žaidimai
Trečiadienis, 17 Rugpjūtis 2011 08:46

Praėjusį birželį žaidimų kūrėjai, Hello Games, išleido nuotaikingą motociklininko kaskadininko nuotykių žaidimą, Joe Danger, ir sulaukė šiltų atsiliepimų. Kaskadininkas sėkmingai atlaikė pirmuosius šuolius ir dabar jau yra pasiruošęs naujiems iššūkiams.

 
Kauniečiai studentai sukūrė naršyklinį žaidimą
Žaidimai
Trečiadienis, 17 Rugpjūtis 2011 08:39

Šiais sunkiais laikais nemažai žmonių skundžiasi, jog trūksta darbų, išnaudoja darbdaviai, jais nesirūpina valstybė. Ką tokiu atveju daro jauna studentų komanda? Ogi susikuria savo darbo vietas!

Kauno technologijos universitete (KTU) studijuojantys jaunuoliai nusprendė įkurti savo video žaidimų studiją pavadintą „Tiny Lab Productions“.

 
Krikščioniškoji Policija siekia uždrausti The Darkness II
Žaidimai
Pirmadienis, 15 Rugpjūtis 2011 00:52

Būsimos fantastinės pirmojo asmens šaudyklės, The Darkness II, istorija pasakoja kaip pagrindinis veikėjas, Jackie Estacado, kyla karjeros laiptais ir iš paprasto nusikaltėlio tampa Franchetti klano bosu. Turbūt nereikia sakyti, kad žaidime sutiksime ir korumpuotus, su mafija bendradarbiaujančius, policijos pareigūnus.

 
Counter-Strike grįžta - Global Offensive
Žaidimai
Pirmadienis, 15 Rugpjūtis 2011 00:44

Valve leidėjai savo Counter-Strike internetinių šaudyklių serijos formulę patobulino 2004 metais, išleisdami Counter-Strike: Source. Jis naudojo naują grafinį varikliuką, pavadinimu Source, ir visiškai pakeitė visą šaudyklių seriją. Dabar Valve ir vėl imasi inovacijų.

 
Nauji Civilization V papildymai – duoklė Korėjai
Žaidimai
Ketvirtadienis, 11 Rugpjūtis 2011 08:25

Civilizacijos atsiranda ir išnyksta, tačiau penktoji  Fixaris kūrėjų strategijų serijos dalis, Civilization V, vis dar pildosi. Šiandien 2K Games leidėjai paskelbė, kad Korėjos Chosun Dinastija bus pagrindinis naujausio Civilization V papildymo teminis objektas. Rugpjūčio 11 dieną jis pasirodys kartu su kitais įdomiais žaidimo papildymais - Babylon, Denmark, Polynesia ir Mongolia.

 
Pietų Korėja suėmė Šiaurės Korėjos sukčius
Žaidimai
Ketvirtadienis, 11 Rugpjūtis 2011 08:21

Pasak Pietų Korėjos policijos, Šiaurės Korėja steigia fermas visai ne agrokultūrinėje sferoje. New York Times praneša, kad Seulo pareigūnai sulaikė penketą žmonių, kurie yra įtariami virtualiais įsilaužimais į internetinių žaidimų serverius, kuriuose įdiegdavo specialias programas – „fermas“, kurios nešdavo pelną Šiaurės Korėjos vyriausybei.

 
Dešimtmetė aptiko saugumo spragą išmaniųjų telefonų žaidimuose
Žaidimai
Trečiadienis, 10 Rugpjūtis 2011 07:45

Las Vege (JAV) vykusios kompiuterių saugumo konferencijos „DefCon" proga pirmą kartą surengtame jauniesiems hakeriams skirtame forume  „DefCon Kids" dešimties metų mergaitė, pasivadinusi „CyFi", pristatė savo atrastą visai nevaikišką „iOS" ir „Android" aplinkoje veikiančių mobiliųjų žaidimų saugumo spragą, pranešė BBC.

 
Pabėgėliai iš EA sukūrė savo Vessel
Žaidimai
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 23:00

Electronic Arts galbūt yra vieni didžiausių kompiuterinių žaidimų leidėjų, tačiau kompanija taip pat garsi dėl savo prarastų talentingų darbuotojų. Kai buvę EA darbuotojai jau sulaukė pripažinimo Supergiant Game komandoje, kiti specialistai, John Krajewski ir Martin Farren, anksčiau dirbę Electronic Arts gretose, jau paskelbė apie savo savarankišką žaidimą.

Duetas dabar vadinasi Strange Loop Games ir debiutuoja su savo pačių jėgomis sukurtu 2D galvosūkių žaidimu, pavadinimu Vessel.

 
Driver: San Francisco reikalaus nuolatinio interneto ryšio
Žaidimai
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 22:57
Šią savaitę Ubisoft leidėjai patvirtino gandus, kad būsimojo lenktynių žaidimo, Driver: San Francisco, PC versijos netgi vienam žaidėjui skirtas režimas reikalaus nuolatinio interneto ryšio su vienu iš Ubisoft serverių. Tai skaitmeninė autorystės teisių apsaugos schema dėl kurios leidėjai sulaukė daug kritikos, tačiau ji vienintelė, kuri iš tikrųjų veikia.
 
Pro Evolution Soccer 2012 į aikštę išbėgs rugsėjo 27 dieną
Žaidimai
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 22:54

Praėjusį mėnesį Electronic Arts leidėjai paskelbė, kad jų naujausia futbolo simuliacija, FIFA 12, bus išleista šiemet, rugsėjo 27 dieną. Kita kompanija, Konami, nusiteikusi konkuruoti, nes šiandien leidėjai pranešė, kad jų futbolo simuliacija, pavadinimu Pro Evolution Soccer 2012, dienos šviesią išvys irgi rugsėjo 27 dieną.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed