Žaidimai
Pabėgėliai iš EA sukūrė savo Vessel
Žaidimai
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 23:00

Electronic Arts galbūt yra vieni didžiausių kompiuterinių žaidimų leidėjų, tačiau kompanija taip pat garsi dėl savo prarastų talentingų darbuotojų. Kai buvę EA darbuotojai jau sulaukė pripažinimo Supergiant Game komandoje, kiti specialistai, John Krajewski ir Martin Farren, anksčiau dirbę Electronic Arts gretose, jau paskelbė apie savo savarankišką žaidimą.

Duetas dabar vadinasi Strange Loop Games ir debiutuoja su savo pačių jėgomis sukurtu 2D galvosūkių žaidimu, pavadinimu Vessel.

 
Driver: San Francisco reikalaus nuolatinio interneto ryšio
Žaidimai
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 22:57
Šią savaitę Ubisoft leidėjai patvirtino gandus, kad būsimojo lenktynių žaidimo, Driver: San Francisco, PC versijos netgi vienam žaidėjui skirtas režimas reikalaus nuolatinio interneto ryšio su vienu iš Ubisoft serverių. Tai skaitmeninė autorystės teisių apsaugos schema dėl kurios leidėjai sulaukė daug kritikos, tačiau ji vienintelė, kuri iš tikrųjų veikia.
 
Pro Evolution Soccer 2012 į aikštę išbėgs rugsėjo 27 dieną
Žaidimai
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 22:54

Praėjusį mėnesį Electronic Arts leidėjai paskelbė, kad jų naujausia futbolo simuliacija, FIFA 12, bus išleista šiemet, rugsėjo 27 dieną. Kita kompanija, Konami, nusiteikusi konkuruoti, nes šiandien leidėjai pranešė, kad jų futbolo simuliacija, pavadinimu Pro Evolution Soccer 2012, dienos šviesią išvys irgi rugsėjo 27 dieną.

 
Pirmasis Duke Nukem Forever papildymų paketas – šį rudenį
Žaidimai
Pirmadienis, 01 Rugpjūtis 2011 07:44

Praėjusį mėnesį išleistas Duke Nukem Forever turėjo tam tikrų problemų žaidimo starto metu. Nors žaidimo kūrėjai, Gearbox studija, dar nebaigė svarbių problemos likvidavimo darbų, jau paskelbė, kad šį rudenį bus išleistas pirmasis Duke Nukem Forever papildymų paketas.

 
Deus Ex – baigtas
Žaidimai
Pirmadienis, 01 Rugpjūtis 2011 07:39

Deus Ex: Human Revolution – pagaliau baigtas. Square Enix leidėjai šiandien paskelbė, kad šis Eidos Montreal studijos kūrėjų fantastinis veiksmo/nuotykių žaidimas jau baigtas kurti ir bus išleistas anksčiau nustatyta data – rugpjūčio 23 dieną Šiaurės Amerikoje ir trim dienom vėliau Europoje.

 
Red Faction žaidimų serija padėta į pavėsį
Žaidimai
Pirmadienis, 01 Rugpjūtis 2011 07:34

Prieš trejus metus žaidimų leidėjai, THQ, patvirtino savo planus sugrąžinti po saule Red Faction žaidimų seriją, kuri tūnojo šešėlyje beveik pusę dešimtmečio. Tačiau vakar kompanijos investuotojų susirinkime paaiškėjo, kad Red Faction žaidimų serija vėl bus padėta į šešėlį.

 
Assassin‘s Creed: Embers – pasenęs Ezio pasirodys lapkritį
Žaidimai
Trečiadienis, 27 Liepa 2011 08:56

Lapkričio 15 dieną istorinis nuotykių/veiksmo žaidimas Assassin‘s Creed: Revelations apibendrins visą Renesanso italų nenaudėlio, Ezio, istoriją. Neįtikėtiną Ezio istoriją padės pasakoti ir kartu išleidžiamas 20 minučių trukmės kompiuteriu sukurtas trumpametražis filmas. Jis vadinsis Assassin‘s Creed: Embers.

 
Priklausomybė nuo kompiuterinių žaidimų – psichikos liga?
Žaidimai
Pirmadienis, 25 Liepa 2011 16:34

Ieškant galimų „Norvegijos skerdiko" Anderso Breiviko, išžudžiusio kone šimtą niekuo dėtų žmonių, poelgio priežasčių, priklausomybės nuo kompiuterinių  žaidimų prielaida daugeliui turbūt pasirodys pernelyg primityvi. Tačiau jos atmesti negalima: kai kurie specilaistai tokią priklausomybę laiko psichikos liga.

 
Prototype 2 chaosas sugrįš kitais metais
Žaidimai
Pirmadienis, 25 Liepa 2011 00:09

Pernai metų gruodžio Video Game Awards apdovanojimuose, vykusiuose San Diege, kompiuterinių žaidimų leidėjai Activision pirmą kartą pademonstravo būsimą žaidimą Prototype 2. Tuo metu galimi žaidimo išleidimo metai buvo nurodyti 2012-ieji. Dabar kompanija pasiruošusi patikslinti datą.

 
EA Sports atidaro naują studiją Ostine
Žaidimai
Trečiadienis, 20 Liepa 2011 09:15

EA Sports plečia savo komandą. Šiandien internete pasirodė pranešimas, kad Electronic Arts ruošiasi atidaryti naują studiją giliai Teksaso valstijos širdyje - Ostine (JAV). Tikimasi, kad Ostino studijoje bus sukurta 300 naujų darbo vietų.

 
Black Ops: Annihilation PC versijos išleidimo data
Žaidimai
Trečiadienis, 20 Liepa 2011 09:05

Praėjusį mėnesį buvo išleistas dar vienas Call of Duty: Black Ops papildymų paketas, pavadinimu Annihilation. Deja, juo mėgautis kol kas gali tik konsolių Xbox 360 savininkai. PlayStation 3 ir PC žaidėjai dar turės šiek tiek palaukti, to reikalauja tebevykstantys teisiniai procesai tarp Microsoft ir Activision.

 
Kvietimas Kryžiaus Žygiui - Cursed Crusade
Žaidimai
Pirmadienis, 18 Liepa 2011 16:53

Žvelgiant iš istorinės perspektyvos, kryžiaus žygiai buvo labai brangus „malonumas“, kur pagrindinė valiuta – žmonių gyvybės. Tačiau istorinius žaidimus mėgstantys žaidėjai neprivalo žengti taip toli. Jiems užtenka į savo rankas paimti naujausią Atlus leidėjų ir Kylotonn kūrėjų projektą - Cursed Crusade.

 
Team Bondi stengiasi mokytis iš savo klaidų
Žaidimai
Pirmadienis, 18 Liepa 2011 16:51

Rockstar Games leidėjų nuotykių žaidimas, L. A. Noire, susilaukė daugybės šiltų atsiliepimų bei per pirmąjį mėnesį buvo parduotas 899 000 kopijų tiražu (iki šios dienos visame pasaulyje šiuo žaidimu jau mėgaujasi per 4 milijonus žaidėjų). Deja, puikus startas nedžiugina žaidimo leidėjų.

 
Moterys kompiuterinius žaidimus žaidžia ne mažiau nei vyrai
Žaidimai
Penktadienis, 15 Liepa 2011 12:26

Ilgai buvo tikima, kad kompiuteriniai žaidimai – vyrų užsiėmimas. Moterys, besiskundžiančios bežaidžiančiais sūnumis ar vyras, - dažnas reiškinys. Tačiau naujos apklausos duomenimis moterų, žaidžiančių kompiuterinius žaidimus internete, ne ką mažiau nei vyrų.

Tyrimas parodė, kad moterys praleidžia daugiau laiko prie kompiuterinių žaidimų nei vyrai.

 
Ubisoft nusipirko Owlient studiją
Žaidimai
Penktadienis, 15 Liepa 2011 01:32

Žaidimų leidėjai Ubisoft pastaruoju metu vadovaujasi šūkiu: “Kam kurti jei galima nusipirkti?“ Vakar pasirodė pranešimas, kad kompanija įsigijo nemokamus žaidimus kuriančią paryžiečių studiją, pavadinimu Owlient. Deja, sutarties sąlygos viešai neskelbiamos.

Owlient studija įkurta 2005 metais. Iš pradžių ją sudarė 40 žmonių komanda, kuri specializavosi burdamos internetines bendruomenes ir kurdamos nemokamus internetinius žaidimus.

 
LG telefonuose – stereoskopiniai žaidimai
Žaidimai
Pirmadienis, 11 Liepa 2011 10:06

Bendrovė „LG Electronics“ (LG) pranešė žengianti į nešiojamųjų žaidimų įrenginių rinką. Naujajame savo telefone „LG Optimus 3D“ bendrovė pasiūlys septyniolika stereoskopinių 3D (S-3D) žaidimų, kuriuos sukūrė bendrovė „Gameloft“.

 
Italų piratai nugvelbė Deus Ex: Human Revolution demo
Žaidimai
Penktadienis, 08 Liepa 2011 14:27
Fantastinis veiksmo/nuotykių žaidimas Deus Ex: Human Revolution turėtų būti išleistas jau rugpjūčio 23 dieną, o leidėjai, Square Enix, stengiasi iki paskutinės dienos išlaikyti žaidimą po širma.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed