Saints Row: The Third kūrėjas tampa žaidimo veikėju
Žaidimai
Pirmadienis, 19 Rugsėjis 2011 00:00

Šių metų lapkričio 15 dieną THQ leidėjai planuoja išleisti veiksmo/nuotykių žaidimą, Saints Row: The Third. Vienas iš naujų žaidimo elementų – veikėjų kūrimo galimybė. Žaidėjai galės nuspręsti savo veikėjo rasę, veido bruožus, sudėjimą, makiažą bei būdo bruožus. Tačiau tie, kuriems patinka žaisti su kūrėjų siūlomu veikėju, Saints Row: The Third galės įsikūnyti į vyriausio žaidimo dizainerio, Tomonobu Itagaki, kailį.Itagaki žaidime pasirodys tuo pačiu pavidalu, kokiu jį galima pamatyti realiame pasaulyje – vilkintį odinę striukę ir juodus akinius nuo saulės. Šiuo metu dizaineris kuria kitą THQ produktą – Devil‘s Third, nors labiausiai yra žinomas, kaip Ninja Gaiden bei Dead or Alive žaidimų serijų kūrėjas.

Saints Row: The Third žaidėjai prisiims atsakomybę už Third Street Saints gaujos veiklą. Kažkada buvusi nedidelio miestelio gauja, Saints išsiplečia iki didelės organizuotos nusikalstamos grupuotės, kuri netik užsiima nešvaria veikla Stilwater‘yje, bet ir vysto legalų verslą bei turi savo sportbačių, energetinių gėrimų ir pan. firminius ženklus. Deja, Third Street Saints sėkmė atkreipia globaliai galingo Sindikato dėmesį – nusikalstamo susivienijimo, kuris neapkenčia konkurencijos. Jūsų veikėjas, Third Street Saints gaujos narys, po nesėkmingo banko apiplėšimo turi palikti Stilwater‘į ir bėgti į Sindikato būstinę - Steelport miestą. Čia ir prasideda nuotykiai...

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed