Spider-Man 4 vėlavimas gali pakenkti Warcraft filmui
Žaidimai
Pirmadienis, 11 Sausis 2010 11:50
Pasak Hollywood Reporter žinių tarnybos, kino filmo Spider-Man 4 kūryba stringa dėl Sony Pictures vadovų ir filmo režisieriaus Sam Raimi nesutarimų dėl filmo scenarijaus. Filmui priskirti specialiųjų efektų kūrėjai dabar turi ieškotis darbo kitur, nes filmo darbai sustojo bent keliems mėnesiams.

Be potencialios grėsmės pakenkti su kino filmų susijusių kompiuterinių žaidimų leidybai, Spider-Man 4 gali sumaišyti kortas ir kitam projektui, kuris pretenduoja tapti didžiausia video žaidimo ekranizacija iki šiol. Taip yra todėl, kad liepą režisierius Sam Raimi pasirašė sutartį su žaidimų kūrėjais/leidėjais Blizzard, ekranizuoti visame pasaulyje be proto populiarią World of Warcraft visatą. Pirmą kartą, 2006-aisias, paskelbus projekto idėją, ja susidomėjo kino studija Legendary Pictures (filmai „300“, „The Dark Knight“) ir režisierius Steven Spielberg.

Kadangi tiksli Warcraft filmo išleidimo data dar niekad nebuvo paskelbta, Spider-Man 4 vėlavimas (dabar jį tikimasi pristatyti 2011 metų gegužės 6 dieną) negali tam techniškai sutrukdyti. Tačiau dėl to WoW filmo kūrėjai patirtų apie 100 milijonų dolerių nuostolį. Tokia suma tikrai priverstų kūrėjus peržiūrėti savo planus...

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed