Sudarytas populiariausių piratinių žaidimų sąrašas
Žaidimai
Pirmadienis, 04 Sausis 2010 18:27
Pačiu populiariausiu nelegaliai iš interneto parsisiunčiamu 2009-ųjų kompiuteriniu žaidimu tapo šaudyklė „Call of Duty: Modern Warfare 2“, pranešė „Torrent Freak“.

Šią šaudyklę, skirtą žaidimų kompiuteriams „Xbox 360“ ir asmeniniams kompiuteriams, iš viso vartotojai nelegaliai parsisiuntė 5,07 mln. kartų. Vien žaidimo versija, skirta asmeniniams kompiuteriams ir išleista vos 2009 metų lapkritį, jau nelegaliai parsisiųsta 4,1 mln. kartų.

Antroje vietoje tarp žaidimų, skirtų asmeniniams kompiuteriams, atsidūrė trečioji žaidimo „The Sims“ dalis, kurią piratiškai parsisiuntė 3,2 mln. vartotojų. Į populiariausių tarp piratų žaidimų, skirtų asmeniniams kompiuteriams, penketuką taip pat pateko „Prototype“, „Need for Speed: Shift“ ir „Street Fighter IV“.

„Xbox 360“ savininkai dažniausiai iš interneto vogė „Modern Warfare 2“ (970 tūkst. parsisiuntimų). Antroje vietoje liko „Street Fighter IV“ (840 tūkst. parsisiuntimų), o trečioje – „Prototype“ (810 tūkst. parsisiuntimų). Į penketuką taip pat pateko „Dirt 2“ ir „UFC 2009 Undisputed“.

Be to, „Xbox 360“ kompiuteriams skirta žaidimo „Modern Warfare 2“ versija pernai buvo populiariausia JAV ir vertinant pagal legalų pardavimą. Iki gruodžio 15 dienos šios šalies teritorijoje buvo parduota 4,2 mln. legalių žaidimo kopijų.

„Wii“ žaidimų kompiuterių savininkai daugiausia kartų nelegaliai siuntėsi žaidimą „New Super Mario Bros.“ – iš interneto parsisiųsta 1,15 mln. piratinių šio žaidimo kopijų. Taip pat tarp piratų buvo populiarūs žaidimai „Punch-Out!!“, „Wii Sports Resort“, „The House of the Dead: Overkill“ bei „Mario Power Tennis“.

Pažymėtina, kad piratavimo mastai per 2009-uosius smarkiai išaugo. 2008-aisiais populiariausias tarp piratų žaidimas „Spore“ nelegaliai parsisiųstas buvo tik 1,7 mln. kartų.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed