Transformers: War for Cybertron jau 2010-aisias
Žaidimai
Trečiadienis, 30 Gruodis 2009 20:48
2009 metų Electronic Entertainment Expo parodos spaudos konferencijoje žaidimų kūrėjai/leidėjai Activision Blizzard paskelbė, kad 2010 metais pasirodys naujos keleto žaidimų serijų dalys. Kai tuo metu daugiausia dėmesio sulaukė James Bond, Spider-Man ir Tony Hawk vardo žaidimai, kompanija prisipažino, kad vienas iš būsimų naujienų – naujas Transformers serijos žaidimas.

Šiandien Activision oficialiai prabilo apie Transformers: War for Cybertron projektą, kuris turėtų būti išleistas kitais metais. Deja, konkretesnė data dar neaiški. Kūrimo darbų naštą ant savo pečių priims High Moon Studios kūrėjai, kurie 2008 metais sukūrė puikiai į vertintą Robert Ludlum‘s The Bourne Conspiracy.

Activision leidėjai stengiasi, kad Transformerių istorija nenukryptų nuo originalo, todėl žaidėjai nusikels į Cybertron planetą, kur Autobotai ir Deceptikonai kaunasi pilietiniame kare. Kadangi žaidimo veiksmas vyksta prieš įvykius Žemės planetoje, žaidėjai matys legendinius robotus jų originaliose Cybertron‘inėse kūnų formose. Pavyzdžiui, Optimus Prime žaidime daug labiau panašesnis į fantastinę sportinę mašiną, nei į sunkvežimį.

Transformers: War for Cybertron rasite dvi kampanijas. Pirmojoje žaisite už Autobotus, kurie stengiasi apginti savo gimtąją planetą, kitoje – už Deceptikonus, kurie stengsis planetoje įvesti savo destruktyvią valdžią. Be vienam žaidėjui skirtų kampanijų, žaidime veiks dviejų žaidėjų kooperacinis režimas ir internetiniai, daugelio žaidėjų karai.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed