Anonsuotas žaidimas „Max Payne 3“
Žaidimai
Antradienis, 24 kovas 2009 12:07
„Rockstar Games“ oficialiai anonsavo trečiąją „Max Payne“ dalį. Kaip skelbiama, naujas žaidimas kuriamas „PlayStation 3“, „Xbox 360“ ir staliniams kompiuteriams. Žaidimas rinkoje pasirodys 2009 metų pabaigoje. Už projekto kūrimą atsakys studija „Rockstar Vancouver“, kuri kūrė žaidimą „Bully“.
Pagrindiniu žaidimo herojumi, kaip ir iki šiol, bus detektyvas iš Niujorko vardu Maksas Peinas. Vienas iš „Rockstars Games“ įkūrėjų Semas Hauseris sako, kad „Max Payne 3“ veiksmas vyks po antros žaidimo dalies įvykių. Kūrėjai taip pat pridūrė, kad naujo žaidimo siužetas rutuliosis ne Niujorke.
„Max Payne 3“ matomai bus trečio asmens šaudyklė, kaip ir pirmosios dvi dalys. Kūrėjai jau paleido oficialią naujojo žaidimo svetainę, bet jokios papildomos informacijos tenai nėra.
Pirmoji „Max Payne“ dalis pasirodė 2001 metais ir ji buvo skirta staliniams kompiuteriams. Kiek vėliau žaidimas išleistas „PlayStation 2“ ir „Xbox“ konsolėms, o 2003 metais – portatyvinei „GBA“ konsolei. Pirmoji „Max Payne“ dalis, tai policininko istorija, keršijančio už savo nužudytą sūnų ir žmoną. Šaudyklė buvo ypatinga tuo, kad žaidėjai bet kada galėjo sulėtinti žaidimą ir sunaikinti šalia esančius priešininkus.
2003 metais antroji žaidimo dalis „Max Payne 2: The Fall of Max Payne“ buvo išleista „PlayStation 2“ ir „Xbox“ konsolėms, o taip pat ir staliniams kompiuteriams. Pirmųjų dviejų žaidimų dalis kūrė „Remedy Entertainment“ studija. Šiuo metu ji kuria žaidimą „Alan Wake“. „Max Payne“ pagrindu yra sukurtas filmas, kuris pasirodė praėjusių metų pabaigoje.Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed