Antrasis „GTA IV“ papildymas pasirodys spalį
Žaidimai
Penktadienis, 24 Liepa 2009 11:45
The Ballad of Gay TonyThe Ballad of Gay TonyLeidykla „Rockstar Games“ paskelbė apie žaidimo „Grand Theft Auto IV“ antrojo papildymo pasirodymo datą, rašoma „GameSpot“. „The Ballad of Gay Tony“ bus galima atsisiųsti nuo šių metų spalio 29 dienos užmokėjus 20 JAV dolerių. Papildymą galės įsigyti tik „Xbox 360“ konsolei skirtos žaidimo versijos savininkai.

„The Ballad of Gay Tony“ reikės originalaus žaidimo kopijos. Tą pačią dieną prekyboje pasirodys ir diskas „Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City“, kuriame įrašyti abu papildymai: „The Lost and Damned“ ir “The Ballad of Gay Tony“. Jis kainuos 40 JAV dolerių. Jo paleidimui „Grand Theft Auto IV“ kopijos nereikės.

Papildymas „The Ballad of Gay Tony“ buvo anonsuotas šių metų gegužę. Jo pagrindiniu herojumi bus banditas vardu Luisas Lopesas. Jis yra Tonio Princo padėjėjas, kuris yra žinomas Gay Tony pravarde. Jokios papildomos informacijos apie papildymą kol kas nėra.

Pirmasis „GTA IV“ papildymas „The Lost and Damned“ pasirodė vasario 17 dieną. Abu papildymai skirti tik konsolėms „Xbox 360“. Ankščiau buvo skelbta, kad už naujų dalių kūrimą savo konsolei „Microsoft“ sumokėjo apie 50 milijonu JAV dolerių.

Žaidimas „GTA IV“ buvo išleistas 2008 metų balandį. Tikslus jo parduotų kopijų kiekis nėra žinomas. Buvo skelbta, kad 2009 metų sausio 31 diena parduotuvėse buvo virš 13 milijonų „GTA IV“ kopijų.

Parengė: redakcija
Šaltinis: GameSpot
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed