Arabus pakerėjo lietuvių sukurtas žaidimas, mokantis vaikus higienos
Žaidimai
Ketvirtadienis, 15 kovas 2012 09:00

Arabus pakerėjo lietuvių sukurtas žaidimas, mokantis vaikus higienosArabus pakerėjo lietuvių sukurtas žaidimas, mokantis vaikus higienos Lietuvių įkurtos studijos „Pepi Play“ mobilioji aplikacija-žaidimas ikimokyklinio amžiaus vaikams „Pepi Bath“ vos per kelias dienas sulaukė netikėto pasisekimo – jį atsisiuntė per 100 tūkst. žmonių. Ypač didelio susidomėjimo jis sulaukė arabų šalyse.

 

Žaidimas „Pepi Bath“ yra skirtas 2–6 metų vaikams. Jo tikslas – žaismingu būdu išmokyti vaikus higienos: nusiprausti, išsivalyti dantis, nusikarpyti nagus ir pan.

Aplikacija turi keturias dalis (praustuvę, vonią, skalbyklą ir tualetą), kuriose žaidimo herojus (ar herojė) Pepi turi atlikti skirtingas užduotis. Žaidime nėra skaičiuojamas nei laikas, nei kiti kriterijai, kurie lemtų kokį nors rezultatą – svarbiausia atlikti numatytus darbus.

„Pepi Play“ atstovas Adas Griškevičius teigia, kad būtent to reikia tokio amžiaus vaikams: „Maždaug nuo 5–6 metų vyksta vaikų psichologinis lūžis. Iki tol jie žaidžia visai kitaip, nei suaugusieji – nežaidžia tų tradicinių žaidimų rezultatui, laikui, kur gali laimėti ar pralaimėti. Jiems tai sukelia stresą ir yra neįdomu. Jie nepripažįsta taisyklių, kuria, pažįsta pasaulį savaip.“

Į „Apple“ programų parduotuvę „App Store“ šis telefonams ir planšetiniams kompiuteriams pritaikytas žaidimas buvo įkeltas praėjusį ketvirtadienį. Ir jau po keturių dienų pasiektas pirmasis reikšmingas rekordas: aplikaciją atsisiuntė 100 tūkst. žmonių.

„Toks staigus atsisiuntimų augimas nustebino, nes nebuvo jokios reklamos. Vadinasi, žmonėms produktas patiko. O didžiausia sėkmė mus lydėjo arabų šalyse, bene daugiausia atsisiuntimų buvo Saudo Arabijoje. Čia jau antrą dieną pakilome į pirmą vietą pagal populiarumą tarp visų programėlių. Taip pat labai daug siuntėsi Kuveite, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, pradėjo plisti ir šalia į Izraelį. Žodžiu, visas tas regionas“, – sakė A.Griškevičius.

Žaidimą atsisiuntę žmonės jį buvo įjungę jau virš 600 tūkst. kartų, o vienu metu jį žaidė per 2 tūkst. žmonių. Vidutinis vieno žaidimo laikas – 8 min. 30 sek.

Šis žaidimas yra pirmasis „Pepi Play“ komandos darbas. Jie planuoja išleisti po naują žaidimą vaikams kas vieną-du mėnesius ir šiuo metu jau ėmėsi naujo projekto, tačiau kol kas neatskleidžia, koks jis.

Siūlome išbandyti nemokamas „Pepi Bath Lite“ versijas „Apple“ ir „Android“ įrenginiams.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed