Assassin‘s Creed: Revelations PC versija vėluos
Žaidimai
Trečiadienis, 05 Spalis 2011 00:17

Daugiaplatformių žaidimų PC versijos išleidimo datos nukėlimas jau tapo įprasta Ubisoft leidėjų procedūra. Assassin‘s Creed: Brotherhood, Tom Clancy‘s HAWX 2, Driver: San Francisco bei Call of Juarez: The Cartel PC versijos pasaulį išvydo vėliau nei konsolėms skirtos. Panašu, kad prie šio sąrašo jungiasi dar vienas žaidimas.Pasak naujienų portalo Eurogamer, oficialiame Ubisoft Facebook profilyje parašyta, kad Assassin‘s Creed: Revelations PC versija parduotuvių lentynas pasieks gruodžio 2 dieną, maždaug dviem savaitėm vėliau konsolėms skirtos žaidimo versijos debiuto (lapkričio 15 diena). Netrukus po to, kad Eurogamer paviešino šį pranešimą, jis iš Ubisoft Facebook profilio netikėtai dingo. Kita kompiuterinių žaidimų naujienų svetainė, GameStop, skelbia, kad Assassin‘s Creed: Revelations PC versija irgi vėluos, tačiau kiek mažiau – bus išleista lapkričio 29 dieną. Ubisoft kol kas nekomentuoja susidariusios situacijos.

Tuo tarpu Assassin‘s Creed: Revelations tęs pagrindinio veikėjo, Ezio, gyvenimo istoriją. Šis veikėjas atsirado žaidime Assassin‘s Creed II, todėl naujausioje dalyje Ezio seks pirmosios žaidimo dalies herojaus, Altair, pėdomis ir apkeliaus Artimųjų Rytų tvirtoves bei Otomanų imperijos miestą, Konstantinopolį. Čia Ezio ir vėl susirems su Tamplierių Ordinu.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed