JAV kovojama su pedofilais žaidimų tinkluose
Žaidimai
Antradienis, 10 Balandis 2012 12:32

JAV valdžia pradėjo kovą su pedofilais ir kitais seksualiniais nusikaltėliais, kurie registruojasi žaidimų interneto svetainėse. Kovos su seksualiniais nusikaltėliais žaidimų tinkluose operacija buvo pavadinta „Game Over“, teigiama oficialiame JAV generalinio prokuroro Erico Schneidermano pareiškime.

Generalinis prokuroras tikina, jog Niujorko valstija jau pradėjo bendradarbiauti su keliomis technologinėmis kompanijomis, galinčiomis išvalyti žaidimų tinklus nuo nusikaltėlių.

Jau daugiau nei 3500 seksualinių nusikaltėlių paskyrų yra nustatyta ir pašalinta iš žaidimų platformos „Xbox Live“ ir „World of Warcraft“ žaidėjų duomenų bazės. Šią iniciatyvą palaikė kompanijos „Microsoft“, „Apple“, „Blizzard Entertainment“, „Electronic Arts“, „Disney Interactive Media Group“, „Warner Bros“ ir „Sony“. Jos sutiko pašalinti seksualinių nusikaltėlių paskyras iš savo tinklų.

Teisėsaugos organams pavyko gauti seksualinius nusikaltimus įvykdžiusių asmenų vardus, nes registracijai žaidimų tankuose reikia nurodyti savo elektroninio pašto adresą, slapyvardį identifikacijos duomenis.

„Pew Research Center“ organizacijos duomenimis, 27% paauglių žaidžia kompiuterinius žaidimus su žmonėmis, kurių nepažįsta, nes beveik visuose interneto žaidimuose naudojami slapyvardžiai.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed