JAV kovojama su pedofilais žaidimų tinkluose
Žaidimai
Antradienis, 10 Balandis 2012 12:32

JAV valdžia pradėjo kovą su pedofilais ir kitais seksualiniais nusikaltėliais, kurie registruojasi žaidimų interneto svetainėse. Kovos su seksualiniais nusikaltėliais žaidimų tinkluose operacija buvo pavadinta „Game Over“, teigiama oficialiame JAV generalinio prokuroro Erico Schneidermano pareiškime.

Generalinis prokuroras tikina, jog Niujorko valstija jau pradėjo bendradarbiauti su keliomis technologinėmis kompanijomis, galinčiomis išvalyti žaidimų tinklus nuo nusikaltėlių.

Jau daugiau nei 3500 seksualinių nusikaltėlių paskyrų yra nustatyta ir pašalinta iš žaidimų platformos „Xbox Live“ ir „World of Warcraft“ žaidėjų duomenų bazės. Šią iniciatyvą palaikė kompanijos „Microsoft“, „Apple“, „Blizzard Entertainment“, „Electronic Arts“, „Disney Interactive Media Group“, „Warner Bros“ ir „Sony“. Jos sutiko pašalinti seksualinių nusikaltėlių paskyras iš savo tinklų.

Teisėsaugos organams pavyko gauti seksualinius nusikaltimus įvykdžiusių asmenų vardus, nes registracijai žaidimų tankuose reikia nurodyti savo elektroninio pašto adresą, slapyvardį identifikacijos duomenis.

„Pew Research Center“ organizacijos duomenimis, 27% paauglių žaidžia kompiuterinius žaidimus su žmonėmis, kurių nepažįsta, nes beveik visuose interneto žaidimuose naudojami slapyvardžiai.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed