Krikščioniškoji Policija siekia uždrausti The Darkness II
Žaidimai
Pirmadienis, 15 Rugpjūtis 2011 00:52

Būsimos fantastinės pirmojo asmens šaudyklės, The Darkness II, istorija pasakoja kaip pagrindinis veikėjas, Jackie Estacado, kyla karjeros laiptais ir iš paprasto nusikaltėlio tampa Franchetti klano bosu. Turbūt nereikia sakyti, kad žaidime sutiksime ir korumpuotus, su mafija bendradarbiaujančius, policijos pareigūnus.

Tačiau verta paminėti, kad realaus pasaulio teisėtvarka jau irgi susidomėjo Jackie veikla.

Tarptautinės Krikščioniškosios Policijos Draugijos, Krikščioniškosios Policijos Asociacijos ir Vokietijos Krikščioniškosios Policijos Asociacijos vadovai praėjusį mėnesį atsakingiems politikams ir žaidimų kūrėjams parašė laišką, kuriame buvo paaiškinta jų nuomonė apie žiaurumą daugelyje kompiuterinių žaidimų. Organizacijos ypač iškėlė žaidimą The Darkness II, sakydami, kad tokie žaidimai jauniems žaidėjams išugdo klaidingą požiūrį į policiją. Minėtosios organizacijos, vadovaudamosi Bibline citata, „ką pasėsi, tą ir pjausi“, jau kreipėsi į teisininkus ir leidėjus, siekdami tuoj pat sustabdyti tokių žiaurių žaidimų kūrimą ir leidybą.

The Darkness II turėtų būti išleistas kitų metų vasario 7 dieną. 2K Games leidėjai į policijos organizacijų puolimą atsako taip: „Pasirodžiusios istorijos apie policijos pareigūnus The Darkness II buvo klaidingos. Kad būtų aišku pasakysime – žaidime nėra jokių policijos pareigūnų.“

Kaip yra iš tikrųjų, pamatysime tik The Darkness II išleidimo dieną.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed