„Krūtingas“ Heavy Metal pasaulis grįžta
Žaidimai
Šeštadienis, 28 kovas 2009 11:58
Iliustruotas fantastikos žurnalas Heavy Metal grįžta į kompiuterinių žaidimų pasaulį. Du ankstesni bandymai (Heavy Metal: F.A.K.K. 2 ir Heavy Metal: Geomatrix)publikai pristatyti žaidimus, kuriamus pagal brutalų ir dažnai seksualų šio mėnesinio žurnalo pasaulį, sulaukė aršios kritikos. Tačiau neseniai susikūrusi Titmouse Games žaidimų studija tikisi įtikinti, kad trečias kartas tikrai nemeluoja.
Šiandien Titmouse Games paskelbė sudarę sutartį su Heavy Metal žurnalo leidėju (ir Teenage Mutant Ninja Turtles kūrėju) Kevin Eastman. Titmouse Games patikėta kurti žaidimus, paremtus šiuo ilgai gyvuojančiu žurnalu. Pirmoji žaidėjus pasieks kompiuterinė Fistful of Blood adaptacija. Tai rašytojo Eastman istorija, kurią iliustravo Simon Bisley.
Titmouse Games apibūdina būsimą projektą, kaip „veiksmo perpildytą žaidimą su Ateivių Premijų Medžiotoja, kuri atkeliauja į Žemę ieškodama padaro, nužudžiusio jos tėvą. Tačiau pakliūna į vietinį Vampyrų ir Zombių klanų karą.“
Titmouse Games oficialiai prisistatė tik praeitą savaitę, kaip nepriklausoma Titmouse Inc. atšaka. Titmouse Inc. – animacinių filmukų kūrėjų studija, sukūrusi video intarpus Guitar Hero žaidimų serijai ir piešianti TV kanalo Cartoon Network animacinį serialą Metalocalypse.
Be Fistful of Blood, studijos planuose figūruoja ir veiksmo/vaidmenų žaidimas Seven Haunted Seas. Deja apie jį, kol kas daugiau nieko nežinoma.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed