Kvietimas Kryžiaus Žygiui - Cursed Crusade
Žaidimai
Pirmadienis, 18 Liepa 2011 16:53

Žvelgiant iš istorinės perspektyvos, kryžiaus žygiai buvo labai brangus „malonumas“, kur pagrindinė valiuta – žmonių gyvybės. Tačiau istorinius žaidimus mėgstantys žaidėjai neprivalo žengti taip toli. Jiems užtenka į savo rankas paimti naujausią Atlus leidėjų ir Kylotonn kūrėjų projektą - Cursed Crusade.

Tačiau laibai retas atvejis, kai istoriniai kompiuteriniai žaidimai apsiribotų vien tik istorija. Taip nutiko ir Cursed Crusade. Trečiojo asmens veiksmo žaidime jūs sutiksite du tikėjimo pristigusius pagrindinius veikėjus – Tamplierių ordino riterį Denz ir gudrų samdomą karį Esteban. Abu vyrai yra IV-jame Kryžiaus Žygyje į Šventąją Žemę. Deja juos veda skirtingi motyvai. Vienas iš jų – išlaisvinti savo sielas iš baisaus prakeiksmo. Čia istorija baigiasi ir prasideda fantastika...

Cursed Crusade vienu metu dviem žaidėjams bus galima žaisti tiek internetu - kooperaciniu režimu, tiek tuo pačiu kompiuteriu, padalinus ekraną į dvi dalis. Žaidimas suskirstytas į penkias scenarijaus dalis, kurios padovanos jums 40 skirtingų misijų. Dauguma jų teks vykdyti didžiausiuose Viduramžių Europos miestuose. Cursed Crusade orientuojasi į artimas kovas, kurioms galėsite pasirinkti iš daugiau nei 130 mirtinų ginklų bei 90 kovinių įgūdžių.

Cursed Crusade parduotuvių lentynas pasieks jau spalio 11 dieną ir kainuos 40 JAV dolerių.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed