L.A. Noire į PC atkeliauja lapkričio 11 dieną
Žaidimai
Penktadienis, 30 Rugsėjis 2011 00:11

Žaidimų kūrėjų studija Team Bondi gal kiek ir pristabdė savo veiklą (dėl darbuotojų skundų dėl nepakeliamų darbo sąlygų), tačiau naujausias kompanijos produktas vis dar kely. Rockstar Games šiandien pranešė, kad L.A. Noire: The Complete Edition PC versija Š. Amerikoje debiutuos lapkričio 8 dieną, o Europoje – trim dienom vėliau.Sprendžiant iš paketo pavadinimo, L.A. Noire: The Complete Edition rasite ne tik originalaus žaidimo PC versiją, bet ir visus papildymus, kurie anksčiau buvo išleisti tik žaidimų konsolėms. Žaidimas turėtų tikti netik stacionariems bei nešiojamiems, bet ir planšetiniams kompiuteriams. žaidimo PC versija taip pat palaikys Nvidia 3D Vision technologiją, leidžiančią žaidimus žaisti 3D formatu su specialiais akiniais. Šios galimybės, konsolėms skirta L.A. Noire versija, irgi stokoja.

L.A. Noire įsikūnysite į detektyvo Cole Phelps vaidmenį ir nusikelsite atgal į 1947 metų Los Andželą. Turėsite išpainioti įvairiausius kriminalinius nusikaltimus, pradedant žmogžudystėmis ir užpuolimais, baigiant padegimais, narkotikų prekyba ir reketu. Atrodo atskiri nusikaltimai, tačiau visi jie susipynę į nepertraukiamą nusikalstamą  Los Andželo voratinklį.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed