L.A. Noire į PC atkeliauja lapkričio 11 dieną
Žaidimai
Penktadienis, 30 Rugsėjis 2011 00:11

Žaidimų kūrėjų studija Team Bondi gal kiek ir pristabdė savo veiklą (dėl darbuotojų skundų dėl nepakeliamų darbo sąlygų), tačiau naujausias kompanijos produktas vis dar kely. Rockstar Games šiandien pranešė, kad L.A. Noire: The Complete Edition PC versija Š. Amerikoje debiutuos lapkričio 8 dieną, o Europoje – trim dienom vėliau.Sprendžiant iš paketo pavadinimo, L.A. Noire: The Complete Edition rasite ne tik originalaus žaidimo PC versiją, bet ir visus papildymus, kurie anksčiau buvo išleisti tik žaidimų konsolėms. Žaidimas turėtų tikti netik stacionariems bei nešiojamiems, bet ir planšetiniams kompiuteriams. žaidimo PC versija taip pat palaikys Nvidia 3D Vision technologiją, leidžiančią žaidimus žaisti 3D formatu su specialiais akiniais. Šios galimybės, konsolėms skirta L.A. Noire versija, irgi stokoja.

L.A. Noire įsikūnysite į detektyvo Cole Phelps vaidmenį ir nusikelsite atgal į 1947 metų Los Andželą. Turėsite išpainioti įvairiausius kriminalinius nusikaltimus, pradedant žmogžudystėmis ir užpuolimais, baigiant padegimais, narkotikų prekyba ir reketu. Atrodo atskiri nusikaltimai, tačiau visi jie susipynę į nepertraukiamą nusikalstamą  Los Andželo voratinklį.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kada atsirado kompiuteriniai žaidimai? (2021-12-03)

  Kompiuteriniai (PC) žaidimai yra virtualios realybės rūšis, kuri akimirksniu gali sukurti daugybę skirtingų potyrių. Jame gali būti adrenalino, jaudulio, džiaugsmo, liūdesio ir net ekstazės laimėjus mūšį ar išsprendus dešimto lygio galvosūkį. Sunku patikėti, kad žaidimus, kaip kadaise, daugelis vis dar laiko vaikų veikla. Nepaisant to, kompiuterinių žaidimų istoriją galima atsekti daugiau nei 50 metų. Grįžkime į praeitį, kad suprastume šios pramogos kilmę ir raidą.

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Windows XP nepalaikys Call of Duty: Black Ops II (2012-09-07)

  Šiandien žaidimų leidėjai, Activision, patvirtino, kad pirmojo asmens šaudyklės, Call of Duty: Black Ops II, PC versija nebus palaikoma Windows XP operacinėje sistemoje. Kompanija oficialioje žaidimo internetinėje svetainėje pasidalino minimaliais PC reikalavimais šiam žaidimui.

  Ten parašyta, kad Call of Duty: Black Ops II veiks tik Windows Vista arba naujesnėse operacinėse sistemose. taip yra todėl, kad Windows XP nepalaiko DirectX11 grafinės tvarkyklės, kurią naudoja patobulintas Black Ops II grafinis varikliukas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed