LG telefonuose – stereoskopiniai žaidimai
Žaidimai
Pirmadienis, 11 Liepa 2011 10:06

Bendrovė „LG Electronics“ (LG) pranešė žengianti į nešiojamųjų žaidimų įrenginių rinką. Naujajame savo telefone „LG Optimus 3D“ bendrovė pasiūlys septyniolika stereoskopinių 3D (S-3D) žaidimų, kuriuos sukūrė bendrovė „Gameloft“.

Skelbiama, kad „LG Optimus 3D“ telefonai vartotojus pasieks su trimis iš anksto įdiegtais kompanijos „Gameloft“ S-3D žaidimais: „Asphalt 6: Adrenaline“, „N.O.V.A. – Near Orbit Vanguard Alliance“ ir „Let's Golf! 2“. Šie žaidimai jau sulaukė didelio populiarumo dėl realistiškų ir įtraukiančių efektų. Tiek šiuos, tiek keturiolika kitų „Gameloft“ žaidimų „LG Optimus 3D“ vartotojai galės įsigyti už žymiai mažesnę kainą, nei įprastai.

„Naujausi duomenys rodo, kad įrenginiai su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis pagal biudžetą užima vis didesnę nešiojamųjų žaidimų įrenginių rinkos dalį. Ją dar labiau išplės naujosios kartos trimačio vaizdo išmanieji telefonai, todėl mes džiaugiamės galimybe naujajame „LG Optimus 3D“ pasiūlyti savo populiariausius žaidimus už labai konkurencingą kainą“, − sakė Michael Guillemont, „Gameloft“ prezidentas.

„LG Optimus 3D“ vartotojams pasiūlys keturiolika papildomų „Gameloft“ S-3D žaidimų: „Assassin's Creed: Altaïr's Chronicles“, „James Cameron's Avatar“, „Ultimate Spider Man: Total Mayhem“, „GT Racing: Motor Academy“, „Shrek Kart“, „Modern Combat 2: Black Pegasus“, „Real Football 2011“, „Star Battalion“, „N.O.V.A. 2 -- Near Orbit Vanguard Alliance“, „Dungeon Hunter 2“, „Fishing Kings“, „BackStab“, „Eternal Legacy“ ir „Shadow Guardian“. Šiuos žaidimus vartotojai galės atsisiųsti tiesiai per „3D Games“ ikoną „LG Optimus 3D“ telefone. Pirmuosius tris mėnesius žaidimus bus galima įsigyti už pusę kainos. Tuo tarpu vartotojai nemokamai galės parsisiųsti ir LG sukurtą S-3D žaidimą „Aecher Craft“.

„Internetas ir mobiliosios pramogos viename įrenginyje buvo tos priežastys, dėl kurių išmanieji telefonai per trumpą laiką tapo itin populiarūs. O trimatį vaizdą išmaniuosiuose telefonuose galima prilyginti spalvų atsiradimui nespalvotuose televizoriuose – tai visiškai naujos eros pradžia. Svarbu pažymėti ir tai, kad lyginant su įprastiniais žaidimais telefone, „Gameloft“ 3D žaidimai suteikia dešimt kartų stipresnius potyrius ir funkcionalumą“, − tvirtina Jong-seok Parkas, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„LG Optimus 3D“ yra pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas su pilna S-3D ir Tri-Dual (du branduoliai, dvikanalė atmintis) architektūra. Šis telefonas išsiskiria maksimaliu programų veikimo efektyvumu. Lietuvoje telefonas „LG Optimus 3D“ bus pristatytas rugpjūčio mėnesį.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed