Lietuvių studentų sukurtas žaidimas „Nebula 44“ atidaro naują galaktiką
Žaidimai
Trečiadienis, 14 kovas 2012 10:36

Lietuvių studentų sukurtas žaidimas „Nebula 44“ atidaro naują galaktikąLietuvių studentų sukurtas žaidimas „Nebula 44“ atidaro naują galaktiką Kauno technologijos universiteto (KTU) studentų sukurtas ir jau pusę metų gyvuojantis interneto žaidimas „Nebula 44“ sulaukė reikšmingų atnaujinimų. Kūrėjai atveria trečiąją galaktiką – erdvę, kurioje puikiai jausis tiek žaidimo veteranai, tiek naujokai.

 

„Nebula 44“ žaidėjai tampa kosminės imperijos valdovais, o jų tikslas yra kolonizuoti planetas, išvalyti saulės sistemas nuo priešiškų ateivių laivynų, o vėliau, kartu su savo sąjunga, pasitelkus diplomatiją ir karinę galią, tapti absoliučiais galaktikos lyderiais.

Prieš pusę metų pasaulį išvydusį žaidimą sukūrė KTU studentai, o dabar atsinaujinusi „Nebula 44“ vėl atveria savo duris žaidėjams ir kviečia išbandyti trečiąją galaktiką, kurioje rasite:

 • Paprastai suprantamą, įdomią įžangą į žaidimą;
 • Galimybę saugiai susipažinti su žaidimu ir be baimės įsikurti savo sistemoje;
 • Unikalią karių judėjimo sistemą, kuri leidžia užpulti keliaujančius kito žaidėjo kosminius laivus;
 • Kituose žaidimuose nematytą galaktikos matomumo sistemą, kuri leidžia strategiškai rinktis savo imperijos plėtimo kryptį;
 • Specializuojamą technologijų medį, kuris leis susidaryti būtent tokią kariuomenę, kokios jums reikia;
 • Nuostabią mūšio ataskaitų animaciją;
 • Galimybę perimti planetas iš kitų žaidėjų, kartu su visa jose stovinčia technika;
 • Daug progų nemokamai žaidime užsidirbti kredų (virtualios žaidimo valiutos), su kuria galėsite greičiau statyti pastatus, karius, skraidyti ir t.t.;
 • Turgaus sistemą, kuri leis su kitais žaidėjais mainytis ištekliais ar juos pardavinėti;
 • Ir daug kitų naujovių.

Žaidimą galite išbandyti svetainėje Nebula44.lt.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed