„Logitech“ ir „Ubisoft“ siūlo išskirtinę progą išbandyti naujausią „Might & Magic Heroes VI“ žaidimą
Žaidimai
Trečiadienis, 29 Birželis 2011 19:56
Pirmaujanti priedų kompiuteriniams žaidimams gamintoja „Logitech“ ir kompiuterinių žaidimų kūrėja ir leidėja „Ubisoft“ pasiūlė žaidimų entuziastams išskirtinę galimybę išbandyti pradinę ypač laukiamo žaidimo „Might & Magic Heroes VI“ versiją dar prieš jai pasirodant oficialiai.

Visą mėnesį – nuo šių metų birželio 28 iki liepos 28 dienos „Ubisoft“ suteiks galimybę nemokamai išbandyti „Might & Magic Heroes VI“ žaidimo „beta“ versiją vartotojams, Logitech.com svetainėje įsigijusiems tam tikrus gaminius. Šis pasiūlymas galioja visoje Europoje.

Oficialiai „Might & Magic Heroes VI“ žaidimo versija kompiuteriams su „Windows“ OS bus išleista visame pasaulyje 2011 metų rugsėjo 8 dieną. „Balck Hole Entertainment“ sukurtame „Might & Magic Heroes VI“ žaidime bus visi veikėjai ir galimybės, kurios padėjo šiam žaidimui pelnyti pasisekimą visame pasaulyje, taip pat daugybė naujovių.

„Might & Magic Heroes VI“ žvelgia į ankstesnių žaidimų priešistorę – nuotykiai šiame žaidime prasideda 400 metų iki „Heroes of Might & Magic V“ laikų. Naujausiame žaidime vaizduojama herojų šeima epinėje ir jaudinančioje istorijoje, kurioje angelai ruošiasi atgaivinti nebaigtą karą.

Pranešimas žiniasklaidai
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed