Mini Ninjas jau rugsėjį
Žaidimai
Pirmadienis, 17 Rugpjūtis 2009 12:46
Šią savaitę britų aktorius Mark Sloan prasitarė, kad garsiosios Hitman žaidimų serijos kūrėjai IO Interactive gali ir nebegrįžti prie penktosios serijos dalies kūrimo. Viena iš to priežasčių yra ta, kad ši danų studija dabar dirba ties nauju, visai šeimai skirtu nuotykių žaidimu Mini Ninjas.

Šiandien Eidos Interactive leidėjai oficialiai pranešė, kad Mini Ninjas Šiaurės Amerikoje pasirodys jau rugsėjo 8 dieną. Europiečius žaidimas turėtų pasiekti dar tą pačią savaitę.

Mini Ninjas – visiškai nebūdingas IO Interactive projektas, kadangi iki šiol studija tradiciškai kūrė kraujo kupinus Hitman serijos žaidimus, taip pat 2007 metų Kane & Lynch. Mini Ninjas „žaidžia“ daug švelnesnėmis spalvomis ir yra tinkamas žaisti net dešimtmečiams. Pagrindinis žaidimo herojus nindziukas Hiro deda visas pastangas, kad nugalėtų blogojo samurajaus armiją ir grąžintų pasauliui harmoniją.

Žaidime kovos pateiktos gražia forma – nugalėti priešai nemiršta, o pavirsta mielais ir bailiais miško žvėreliais. Taip pat be kardo naudosite maskavimosi techniką ir magiją. Žaidimo grafika graži ir linksma, be kovų, rasite ir įvairių įdomių užduočių, galvosūkių. Žaidimo leidėjai žada ir gero humoro dozę.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed