Nauja F1 ruošias lenktynėms
Žaidimai
Ketvirtadienis, 30 Balandis 2009 11:46
Nuo to laiko, kai praeitais metais Codemasters leidėjai atleido Sony nuo oficialios Formulės 1 licencijos, visai nebuvo girdėti, kokie žaidimai galimai pasinaudos licencijos keliamais privalumais.
Šiandien Codemasters atskleidė pirmąsias detales apie du lenktynių žaidimus, kuriamus turint Formulės 1 teises. Pirmasis žaidimas, pavadinimu F1 2009, pasieks tik žaidimų konsoles. Tuo metu kiek naujesnio F1 2010 žaidimo kitais metais sulauks ir PC žaidėjai. Codemasters įgijo daug patirties ir pagarbos lenktynių žaidimų žanre dirbdami ties Dirt ir dar nepasirodžiusiu Fuel. Kompanija žada, kad F1 jos žaidimai bus „kiek įmanoma tikroviškesni ir jaudinantys.“
F1 2010 (kaip ir F1 2009) žaidėjai galės išbandyti netik klasikines F1 trasas, bet ir Singapūro naktines lenktynes. Galėsite sėsti už dabartinio pasaulio čempiono Lewis Hamilton‘o McLaren bolido ir išbandyti pilno sezono rėžimą arba kitus arkadinius iššūkius. Tie, kurie jaudinasi dėl žaidimo sudėtingumo, gali lengviau atsivėpti, nes F1 2010 įdiegta patogi vairavimo nustatymų sistema ir KERS (kinetic energy recovery system) technologija, šiuo metu naudojama kai kuriuose tikruose F1 boliduose. Codemasters žada ir įspūdingą daugeliui žaidėjų skirtą lenktynių rėžimą, kurio detalių, deja, kol kas neatskleidžia.
Žaidime bus naudojamas EGO varikliukas, neseniai „pakinkęs“ kitą Codemasters lenktyninį „žirgą“ GRID.

Šaltinis: pcgames.lt
 


Susijusios naujienos:

 • Viskas, ką privalo žinoti „Pokemon Go“ gerbėjai (2016-08-09)

  Pastaruoju metu nieko nebestebina miesto aikštėse ir parkuose susibūrę žmonės. Retas kuris su nuostaba nužvelgia gatve bėgiojančius paauglius su telefonu rankose — juk tai normalu — visi gaudo pokemonus! „Pokemon Go“ — žaidimas užvaldęs visą pasaulį ir savo populiarumu pralenkęs net tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“.

 • Populiariausi 2016 metų kompiuteriniai žaidimai (2016-07-18)

  Kompiuteriniai žaidimai nuo amžių amžinųjų buvo ir yra vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų. Kiekvienais metais kompiuterinių žaidimų mėgėjai renka geriausius ir mėgstamiausius žaidimus, dalinasi mintimis ir įžvalgomis apie jų realizaciją ir tobulintinus dalykus. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai.

 • „Minecraft“ keliasi į mokyklų klases (2016-01-21)

  Šią vasarą JAV programinės ir techninės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatys specialų populiariojo žaidimo „Minecraft“ leidimą, skirtą švietimui. „Minecraft: Education Edition“ leis moksleiviams bei studentams tobulinti savo kūrybiškumo, komandinio darbo bei problemų sprendimo įgūdžius 100 mln. žaidėjų pažįstamoje žaidimo aplinkoje.

 • Vilniuje svečiuojasi žaidimų kūrėjai iš Seulo (2015-05-13)

  Šią savaitę į Vilnių atvyko svečiai iš Pietų Korėjos. Žaidimų kūrėjų kompanijos NOLGONG atstovai keliauja po Europą pristatydami naujausią premjerą – interaktyvų žaidimą „Being Faust – Enter Mephisto“, kurio scenarijus paremtas klasikiniu vokiečių literatūros kūriniu „Faustas“.

  Kompanija NOLGONG, kuriai vadovauja Peteris Lee, įkurta 2010 m. Jos tikslas – kurti žaidimus kasdienei mokyklų ir verslo aplinkai. Be komercinių projektų, sukurtų tarptautinių koncernų užsakymu, kompanijos NOLGONG veikla apima ir tokių literatūros kūrinių kaip „1984“, „Romeo ir Džiuljeta“ ar „Ana Karenina“ adaptacijas.

 • Nauja Epic Games studija Sietle dirbs su Unreal Engine 4 (2012-09-10)

  Gears of War kūrėjai, Epic Games, plečia savo veiklos sritį. Nauja, Sietle (JAV) atidaroma studija orientuosis tik į darbą, naudojant žaidimų varikliuką Unreal Engine 4. Taip pat kompanija savo naujai studijai ieško gabių IT specialistų.

  „Sietle įsikūrę daug pasaulinio lygio talentų, dėl to šį vieta yra labai patraukli mums vystyti Epic Games Vakarinio Kranto operacijas.“ sako Epic Games prezidentas Dr. Michael Capps. Pasak jo, senesnis studijos žaidimų varikliukas, Unreal Engine 3, nuo 2006-ųjų iki šiol veikia 9 žaidimų platformose, jo pagrindu sukurta daugiau nei 300 žaidimų. Tuo tarpu žinios apie Unreal Engine 4 pirmą kartą pasirodė šių metų pradžioje, tačiau pirmasis žaidimas, pilnai sukurtas naudojant šį varikliuką bus kitąmet pasirodysiantis Fortnite (viršuje nuotrauka iš žaidimo).


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed